Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT baigė sostinės advokatės Tatjanos Skirtun ikiteisminį tyrimą, byla perduota teismui

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumento suklastojimo pareikšti sostinės advokatei Tatjanai Skirtun.

Kaip rašoma Specialiųjų tyrimų tarnybos pranešime, pirmadienį Vilniaus apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras bylą su kaltinamuoju aktu perdavė Vilniaus miesto 3 apylinkės teismui.

T.Skirtun įtariama tuo, kad dirbdama advokate, t.y. būdama valstybės tarnautojui prilygintas asmuo, piktnaudžiavo tarnyba – siekdama atidėti Panevėžio apygardos teismo numatytą teismo posėdį, kuriame turėjo būti nagrinėjamas jos ginamo nuteistojo M.S. apeliacinis skundas, sukurstė Vilniuje esančios medicinines paslaugas teikiančios bendrovės darbuotoją J.P. suklastoti medicininę pažymą apie tai, jog M.S. negali atvykti į teismo posėdį dėl ligos.

Suklastota medicininė pažyma buvo pateikta Panevėžio apygardos teismui ir M.S. apeliacinio skundo nagrinėjimas buvo atidėtas.

Įtarimas dėl suklastoto dokumento panaudojimo pareikštas ir advokatės ginamajam M.S.

Agentūra BNS informuoja, kad Tatjana Skirtun yra kyšininkavimu įtariamo buvusio Vilniaus apygardos teismo teisėjo Ryšardo Skirtuno sutuoktinė.

Balandžio 10 dieną Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjo 51 metų R.Skirtuno kabinete buvo atlikta krata, rasta 30 tūkst. litų, jie galėjo būti perduoti kaip kyšis. Įtariama, kad kyšis galėjo būti perduotas siekiant palankaus sprendimo vilniečio Laimono Jurgelevičiaus baudžiamojoje byloje.

R.Skirtunas savo parašu patvirtino, kad iš advokato Vitoldo Petravičiaus gavo paketą. Jame STT aptiko pinigus.

Pareigūnų teigimu, sutuoktinių baudžiamosios bylos nėra tarpusavyje susijusios, tai skirtingi ikiteisminiai tyrimai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min