Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 28d. 19:05

Suklastoti vairuotojo pažymėjimai ukrainiečių rankose plinta tarsi virusas

Pareigūnai yra  sukaupę visą klastočių kolekciją
VSAT archyvo nuotr. / Pareigūnai yra sukaupę visą klastočių kolekciją

Sekant pareigūnų, ypač pasienio sargų, kriminalinę kroniką, pastaruoju metu susidaro įspūdis, kad dažnam Ukrainos piliečiui yra kone garbės reikalas nešiotis kišenėje arba piniginėje netikrą vairuotojo pažymėjimą. Klastotės atiminėjamos masiškai, maža to, menami vairuotojai savo reikalus dažniausiai apmąsto areštinėse arba, geriausiu atveju, tęsdami keliones pėsčiomis.

Ir vėl pasieniečiams įkliuvo klastotę pateikęs ukrainietis...

Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė iš Baltarusijos į Lietuvą krovininiu automobiliu vykusį ukrainietį, kuris turėjo, įtariama, padirbtą savo šalies vairuotojo pažymėjimą.

Pirmadienį vakare VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai Medininkų kontrolės punkte patikrino iš Baltarusijos į Lietuvą vykusio krovininio automobilio „Volvo“ ir jį vairavusio asmens dokumentus.

Šįkart su daline klastote pasienyje įkliuvo patyręs „vairuotojas“: įtariamajam 60 metų.

Vairuotojas, 60-ies Ukrainos pilietis, kartu su privalomais asmens dokumentais pateikė ir savo šalyje išduotą vairuotojo pažymėjimą. Jis VSAT pareigūnams iškart pasirodė įtartinas. Įdėmiau ištyrus dokumentą paaiškėjo, kad tai, įtariama, yra dalinė klastotė.

Pasieniečiai padirbtą dokumentą konfiskavo, o užsieniečiui teko grįžti į Baltarusiją. Vilkiku kelionę tęs kitas vairuotojas, kurį atsiųs krovinių gabenimu besiverčianti įmonė, pasakojama antradienį VSAT atstovų paviešintame pranešime.

15min pastaruoju metu kas keletą dienų skelbia pranešimus apie įvairiomis aplinkybėmis sulaikomus klastingus užsieniečius, kurie vaizduoja legalius vairuotojus (žr. susijusius straipsnius). Beje, klastotes Lietuvos pareigūnams yra pamėgę kaišioti ne tik Ukrainos piliečiai, bet ir uzbekai, kirgizai, baltarusiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min