Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Sulaikyta trijulė, švarinusi kauniečių namus – rasta daug pagrobtų daiktų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tiriantys nusikaltimus nuosavybei, pirmadienį sulaikė tris vyrus, įtariamus vagyste iš privataus gyvenamo namo Kaune.
Sulaikymas
Sulaikymas/ Asociatyvi nuotr. / Lietuvos respublikos prokuratūros nuotr.

Atliekant ikiteisminį tyrimą ir bendradarbiaujant su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnais, sausio 3 dieną Kaune ir Kauno rajone sulaikyti praeityje jau teisti Prienų ir Kauno rajonų bei Kauno miesto gyventojai, kuriems pareikšti įtarimai dėl įvykdytos didelės vertės svetimo turto vagystės iš gyvenamųjų patalpų Kaune.

Įtariama, kad tie patys asmenys galėjo įvykdyti ir daugiau analogiškų vagysčių Kauno mieste bei rajone.

Sulaikymo metu ir atlikus kratas, pas įtariamuosius policijos pareigūnai rado ir paėmė įvairių galimai pagrobtų daiktų, juvelyrinių dirbinių, įsilaužimo įrankių, grynųjų pinigų.

Buvo rasta ir galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Kauno apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. (vagystė) ir 260 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti).

Už didelės vertės svetimo turto vagystę vyrams gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų, už disponavimą narkotinėmis medžiagomis – laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius