Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulaikyti Lietuvos sieną savadarbėmis kopėčiomis perlipę gruzinas ir trys čečėnai, tarp jų – nepilnametė

Siena
VSAT nuotr. / Valstybės siena
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie sienos su Baltarusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė tris Rusijos ir vieną Gruzijos piliečius, kurie į Lietuvą neteisėtai pateko iš Baltarusijos.

Antradienio naktį VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai Šalčininkų rajono Baušių kaimo prieigose, autobusų stotelėje, pastebėjo grupelę įtartinų asmenų ir juos sulaikė. Tai buvo pasus turėję 23-ejų Gruzijos pilietis bei trys čečėnų tautybės Rusijos piliečiai: 24-erių vyras, 34-erių moteris ir nepilnametė. Nė vienas jų neturėjo galiojančių Šengeno vizų, suteikiančių teisę jų savininkams teisėtai atvykti ir būti bendrijos erdvėje, praneša VSAT Varėnos rinktinė.

Sulaikytieji neslėpė, kad valstybės sieną iš Baltarusijos į Lietuvą perėjo neteisėtai. VSAT pareigūnai aptiko ir vietą, kur, įtariama, jie tai padarė. Siena buvo pažeista Šalčininkų rajono Sakalinės kaimo prieigose, kur Lietuvos pusėje įrengta apsauginė tvora. Čia pasieniečiai rado savadarbes kopėtėles. Įtariama, kad pažeidėjai pasinaudojo jomis perlipdami tvorą.

Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo ikiteisminį tyrimą atlieka VSAT Varėnos rinktinės, kurios saugomame ruože buvo pažeista siena, pareigūnai. 23-ejų gruziną ir 24-erių čečėną pasieniečiai uždarė į areštinę.

Moteris su nepilnamete pasiprašė prieglobsčio Lietuvoje. Trečiadienį priešpiet jos laiką leido Tribonių užkardoje esančiose prieglobsčio prašytojams skirtose patalpose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min