2010-12-10 09:39

Šuns apkandžiotai klaipėdietei prireikė operacijos

Ketvirtadienį 14 val. į Klaipėdos universitetinę ligoninę buvo atvežta moteris, kuri pasakojo, esą ją prie Vasaros estrados užpuolė ir apdraskė šuo.
Šuns apkandžiotai klaipėdietei prireikė operacijos.
Aiškinamasi, kam priklauso klaipėdietę apkandžiojęs šuo. / scanpix.lt nuotr.

47–erių moteris medikams paaiškino, kad Liepojos gatvėje prie Vasaros estrados ją užpuolė ir apkandžiojo šuo. Diagnozė – daugybinės abiejų plaštakų plėštinės žaizdos. Pirmojo policijos komisariato pareigūnai buvo nuvykę į ligoninę, tačiau išsiaiškinti įvykio aplinkybių nepavyko, nes moteris buvo operuojama. Kol kas nepavyko nustatyti ir šuns šeimininko.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą