Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 kovo 10d. 08:08 , Atnaujinta: 2016 kovo 10d. 14:11

Svetimoje sodyboje pagimdžiusi ir vaiką nužudžiusi motina: „Nežinau, kur koja, gal šuo suėdė“

Sodyba, kurioje moteris pagimdė ir pražudė savo kūdikį
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Sodyba, kurioje moteris pagimdė ir pražudė savo kūdikį

Pakruojo rajone į visai šalia miesto esantį Karašilio kaimą atskubėję medikai ir pareigūnai pamatė kraują stingdantį vaizdą. Ką tik pagimdytas kūdikis jau buvo miręs, o jo kojytė nutraukta ties keliu.

Kovo 9 d. apie 16 val. 10 min. Pakruojo rajone, Karašilio kaime, namuose medikai ir pareigūnai rado mirusį naujagimį berniuką su nutraukta dešine koja. Gimdyvė nėra šios sodybos gyventoja.

Naujagimio kojytė ties kelio sąnariu buvo pažeista – galūnės nebuvo.

Tą dieną Šiaulių apskrities policiją pasiekė Pakruojo rajono gyventojo pranešimas, kad jo 25 -erių metų sugyventinė buvo nėščia, tačiau, besaikiai vartodama alkoholį, persileido ir vaisius galimai yra  kažkur užkastas.

Vyras nurodė, kad moteris yra pas vieną pažįstamą asmenį ir nurodė sodybą Karašilio kaime.

Pareigūnai, nuvykę į Pakruojo rajone esantį Karašilio kaimą, gyvenamojo namo kambaryje, lovoje, rado vyriškos lyties naujagimio lavoną, kurio kojytė ties kelio sąnariu buvo pažeista – kojos galūnės nebuvo. Mažylio galūnė iki šiol nerasta.

25-erių metų gimdyvė po gimdymo buvo paguldyta į Šiaulių ligoninę.

Patikrinus jos sveikatą jokių fizinių pakenkimų neaptikta. Moteris turėjo pagimdyti sėkmingai ir be jokių komplikacijų.

Gimdyvė šį rytą jau perduota pareigūnams. Jos sveikatai jokio pavojaus nėra. Apie įvykį moteris daug nekalbėjo.

Negalėjo paaiškinti, kaip kas ir kokiu būdu vaikui kojytę nutraukė. Taip pat nepasakė, kur koja šiuo metu yra: „Nežinau, kur ta koja, gal šuo suėdė.“​

Medikai patikino, kad kūdikio mirties priežastis jokiu būdu negalėjo būti gimdymas namuose. Moteris visą kūdikio nešiojimo laikotarpį pas medikus nesilankė.

Moteris visą kūdikio nešiojimo laikotarpį pas medikus nesilankė.

Pagal neseniai nusistovėjusią tvarką, gimdyti moterys iš visos apskrities turi važiuoti į Šiaulių Moters ir vaiko kliniką. Gimdymo skyriai panaikinti visuose aplinkiniuose miestuose.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Motinai artimiausiu laiku bus pareikšti įtarimai.

Įtariamoji yra užaugusi asocialioje šeimoje, sulaukusi pilnametystės buvo priversta šeimą palikti ir pati pradėjo asocialų gyvenimo būdą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min