Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisėjo Gladučio sveikata gera, nutartis dėl įtarimų Stankūnaitei bus paskelbta jau lapkričio 3 d.

Teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Pareigūnų saugoma L.Stankūnaitė teisme.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vieną iš svarbiausių nutarčių visame pedofilijos skandale, kurios paskelbimas spalio 11 dieną buvo nukeltas neribotam laikui dėl teisėjo Eligijaus Gladučio netikėtos ligos, numatoma skelbti jau kitą savaitę.

Ketvirtadienį Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene  Jolita Gudelienė  portalui 15min.lt pranešė, kad jau žinoma data, kada bus skelbiama dėl teisėjo E.Gladučio negalavimų atidėta nutartis.

Ar pagrįstai vadinamojoje pedofilijos byloje įtarimai mažametės tvirkinimu pareikšti tik Andriui Ūsui, o vaiko motina Laimutė Stankūnaitė, jos sesuo Violeta Naruševičienė bei teisėjas Jonas Furmanavičius tokių įtarimų išvengė, Panevėžio apygardos teismas žada skelti jau ateinantį trečiadienį, lapkričio 3 dieną, 14 valandą.

Dėl šios žinios bliūkšta sąmokslo teorija, kurios esmė, kad bandoma numarinti abi bylas – tiek dėl įtarimų L.Stankūnaitei, tiek dėl kaltinimų A.Ūsui (pagrindinę pedofilijos bylą – aut. past.).

Po to, kai spalio 11 dieną buvo pranešta apie teisėjo 44 metų E.Gladučio netikėtą ligą, teorijos šalininkai svarstė, esą teisėjas dabar sirgs „tiek, kiek reikės“.

Tačiau teisėjo nebuvo darbe tik savaitę, o jam grįžus netrukus buvo suderinta nauja nutarties skelbimo data. Tą spalio 11-osios rytą, kai popietę turėjo būti skelbiama nutartis, teisėjui E.Gladučiui pakilo kraujospūdis, sutriko širdies veikla. 

Kaip žinoma, pareikšti įtarimus L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei bei J.Furmanavičiui skundu reikalauja D.Kedžio sesuo, mažametės laikinoji globėja Neringa Venckienė.

Kaip dar anksčiau pasakojo 15min.lt, N.Venckienė beveik 5 valandas dėstė argumentus kolegoms Temidės tarnams per posėdį Panevėžio apygardos teisme, kodėl tai turi būti padaryta.

Aplinkybė, kad pagrindinė pedofilijos byla prokuratūros prašymu Panevėžio miesto apylinkės teisme apskritai gali būti nutraukta, Panevėžio apygardos teismui nutarties dėl šio N.Venckienės skundo paskelbti nesutrukdys – nors bylos susijusios, šiuo atveju vieni Temidės tarnai nesuriša kitiems rankų dirbti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min