Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisme Vilniuje – dar viena Laimutės Stankūnaitės akistata su Neringa Venckiene ir Laimute Kediene

Laimutė Stankūnaitė
BFL nuotr. / Laimutė Stankūnaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo varžovių skundus privataus kaltinimo byloje dėl šmeižto.

Nei Drąsiaus Kedžio buvusi sugyventinė, nei dvi velionio artimiausios moterys – motina ir sesuo, negali pamiršti vieno L.Stankūnaitės interviu „Lietuvos ryto“ televizijai, kurio metu apie mažametę buvo ištarti žodžiai „jinai buvo tvirkinta tos pačios šeimos visus tuos devynis mėnesius“.

Kaip žinoma, pirmosios instancijos teismas L.Stankūnaitę praėjusį vasarį pripažino kalta dėl šmeižto.

Ir nuteistoji, ir nukentėjusiosios nuosprendžiu neliko patenkintos: L.Stankūnaitė norėtų būti išteisinta, o N.Venckienė su L.Kediene prašo varžovei skirtą 1300 litų baudą pakeisti administraciniu areštu.

Abu atitinkamus skundus antradienio rytą išnagrinėjo aukštesnės instancijos Vilniaus apygardos teismo kolegija, kurią sudaro teisėjai Audronė Kartanienė (pranešėja), Arūnas Kisielius ir Ryšardas Skirtunas.

BFL nuotr./Neringa Venckienė
Neringa Venckienė ir Laimutė Kedienė

Skundai išnagrinėti neviešame posėdyje, užtrukusiame vos apie pusvalandį.

„Kadangi pirmosios instancijos teisme byla buvo nagrinėjama neviešame teismo posėdyje, norėtume ir dabar pasiteirauti dėl to šalių nuomonės“, – kolegijos pirmininkė A.Kartanienė kreipėsi į proceso dalyvius.Venckienė su Kediene prašo varžovei skirtą 1300 litų baudą keisti areštu.

L.Stankūnaitė sakė: „Prašyčiau uždaro posėdžio, kadangi tai liečia mano dukters asmeninį gyvenimą.“

Jos oponentė N.Venckienė pažymėjo, kad skunduose aptarinėjami dalykai susiję su galima mažametės seksualine prievarta, tad byla nagrinėtina neviešai. 

Teismas šiam abipusiam prašymui pritarė: siekiant neviešinti mažametės asmeninio gyvenimo detalių, visi žurnalistai buvo išprašyti iš salės.

Neviešo posėdžio metu abi ginčo šalys pakartojo iš esmės tuos pačius argumentus, kuriais rėmėsi bylą nagrinėjant Vilniaus miesto 3-iame apylinkės teisme. 

„Aš pasakiau tik savo nuomonę. Norėčiau būti išteisinta“, – dar prieš posėdį, paklausta apie jos poziciją šioje byloje, žurnalistams trumpai komentavo L.Stankūnaitė. Jauną moterį, kaip visada, į salę atvedė nuolat ją saugantys kaukėti pareigūnai. Jai atstovavo ankstesniame teisme jau matytas valstybės samdomas advokatas Vitalijus Vasilionokas. 

Nutartį teismas numato skelbti birželio 23 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min