Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 8d. 20:01

Tėvams, kurie neblaivūs stūmė vaiko vežimėlį keliu Maišiagala–Dūkštos, vairuotojas iškvietė policiją

Galimai neblaivūs tėvai kelyje Maišiagala – Dūkštos
Kadras iš video medžiagos / Galimai neblaivūs tėvai kelyje Maišiagala–Dūkštos

Pilietišką vairuotoją netoli Dūkštų gyvenvietės (Vilniaus r.) pašiurpino, kaip nesaugiai du suaugusieji, kurie atrodė akivaizdžiai neblaivūs, stumia kūdikio vežimėlį. Patruliai sutiko atvykti į įvykio vietą tik po ilgų įkalbinėjimų.

„Neadekvatūs tėvai su mažamečiu vaiku mums pravažiuojant Dūkštų kaimą vos nepalindo po ratais“, – į portalą kreipėsi sunerimęs vairuotojas (vardas ir pavardė redakcijai žinomi), nelikęs abejingas tokiam atsainiam požiūriui į eismo saugumą ir kūdikio gyvybę.

Situacija, kuri nufilmuota mobiliojo telefono vaizdo kamera, užfiksuota antradienio vakarą.

Liepos 7 d. apie 20.20 val. keliu Maišiagala–Dūkštos važiavę vairuotojai matė, kaip namo keliauja iš pažiūros neblaivi porelė – svirduliuojantys moteris ir vyras dar stūmė vaikišką vežimėlį, kuriame buvo maždaug vienų metų mažylis. Šeima keliavo važiuojamąja dalimi prieš eismą, tiesa, šaligatvio čia ir nėra.

VIDEO: Pėsčiųjų elgesys kelyje Maišiagala - Dūkštos

„Negalėjome to praleisti pro akis, kai su mažu vaiku visiškai girti tėvai taip keliauja namo. Šią situaciją nufilmavome ir iškvietėme policiją, kad patikrintų ir imtųsi atitinkamų priemonių. Beje, paskambinus policijai dar teko įkalbinėti, kad patruliai atvyktų. Vis ieškojo priežasčių, kodėl nereikia vykti – esą jei tėvai jau namie, nebereikia vykti į iškvietimą (nors vaikas buvo paliktas vienas lauke...). Įtikinome tik argumentavę, kad vaikas vežimėlyje yra kūdikis (plikas), vežimėlis, beje, sulūžęs, ir apskritai tėvai yra visiškai nebepajėgūs rūpintis vaiku“, – pasakojo vairuotojas.

15min.lt vietos gyventojai pasakojo, kad ši šeima Dūkštose yra žinoma, ji yra vaiko teisių apsaugos specialistų akiratyje. Tiesa, vieną sykį šios tarnybos darbuotojai buvo surengę netikėtą patikrinimą, ir pamatytas vaizdas visus nustebino: tėvai buvo blaivūs, vaikas prižiūrėtas, namai daugmaž tvarkingi, šaldytuvas – pilnas maisto.

Tačiau kaimynai kalba, kad šios poros pomėgis išlenkti taurelę yra tapęs gyvenimo būdu. Moteris į Dūkštas atsikraustė su dviem vaikais, čia su naujuoju širdies draugu susilaukė ir trečiojo. Vyresni vaikai paprastai lanko darželį, tikėtina, kad ten auklėtojos jais pasirūpina.

Kokie šį kartą policijos surengto patikrinimo rezultatai, kol kas neaišku.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min