Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 16d. 13:36 , Atnaujinta: 2019 balandžio 16d. 14:38

Tragiška Kaune mįslingai dingusio kario paieškos atomazga: Nemune rastas kūnas

Nemunas ties Kaunu
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Nemunas ties Kaunu, kur salelėje aptiktas vaikino kūnas

Vasario 22-osios vakarą po „Žalgirio“ rungtynių Kaune Deividas P. nuėjo į vieną iš Senamiesčio barų. Nusprendęs važiuoti namo sėdo į taksi, tačiau po kelių minučių išlipo ir nuėjo nežinoma kryptimi. Beveik tris mėnesius paieškos buvo bevaisės, kol antradienį pasiekė liūdna žinia – vyras rastas negyvas. Vaikinas aptiktas Nemuno salelėje ir perneštas narų į pakrūmę pakrantėje.

Kūną gabeno ugniagesiai gelbėtojai, 11 val. 42 min. gavę prašymą iš Kauno policijos.

Vyro kūną netoli vandens valymo įrengimų, Nemuno salelėje, už maždaug 1,5 kilometrų nuo santakos, pastebėjo tose apylinkės vaikštinėjęs praeivis.

Pirmiausia iškviesti ugniagesių narai, kuriems teko užduotis atnešti palaikus iš salelės iki kranto. Neštuvai buvo laikinai padėti krūmuose ties Užnemunės gatve.

Atvykus policijos pareigūnams, palaikai buvo perduoti išvežti ekspertiniams tyrimams.

Oficialus atpažinimas dar nebuvo įvykęs, todėl tai tik pirminiai duomenys. Vis dėlto abejonių, kad rastas būtent dingusio kario kūnas – kilo nedaug. Galutinai jas išsklaidė Kauno apskrities policija, kurio atstovai 15 val. oficialiai informavo: „Rasto vaikino tapatybė oficialiai nustatyta – patvirtiname, jog tai vasario 22 d. dingusio Deivido P., gimusio 1993 m., kūnas.“

1993 m. gimęs vaikinas tarnavo Juozo Vitkaus inžinerijos batalione.

Paskutinį kartą 15min apie jo dingimo istoriją rašė prieš mėnesį, kovo viduryje.

Pagal gautus miesto kamerų įrašus atsekta vaikino judėjimo kryptis, paskutinį kartą jis užfiksuotas 01 val. 11 min. nueinantis nuo „Pilies sodo“ link automobilių stovėjimo aikštelės.

Buvo organizuotos plataus masto paieška, jose dalyvavo dešimtys karių, pareigūnų ir paprastų piliečių.

Iškart po kario dingimo buvo išieškotos apylinkės, taip pat Nemuno upė, pasitelkta valtis ir dronai, tačiau paieškos buvo bevaisės.

Kario kūnas aptiktas maždaug už pusantro kilometro nuo tos vietos, kur paskutinį sykį fiksuotas vaikino mobiliojo ryšio telefono signalas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min