Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 18d. 17:26 , atnaujinta: 2012 balandžio 18d. 17:43

Trankia muzika garsėjanti J.Basanavičiaus gatvė iš Palangos persikėlė į Garliavą

Grupė „Kastaneda“ Klonio gatvėje, garliavoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Grupė „Kastaneda“ Klonio gatvėje, garliavoje

Trečiadienį 15 val. Garliavoje nuskambėjo tranki muzika. Kad nebūtų liūdna Klonio gatvėje budintiems žmonėms, Vytauto ir Laimutės Kedžių namų kieme buvo įrengta dengta 6 metrų pločio scena su garso aparatūra ir pakviesti koncertuoti visi norintys atlikėjai ir grupės, kurie turėtų kontaktuoti su velionio Drąsiaus Kedžio teta Audrone Skučiene.

Pirmieji renginių „Atlikėjai – už teisingumą“ ciklą atidarė grupė „Kastaneda“. Muzikantai teigė ne kartą groję įvairiuose renginiuose, tačiau šis – vienas neįprasčiausių. Jie teigė, kad jų tikslas – pralinksminti publiką, o į kitus reikalus jie nesikiša. „Stengiamės šitoje situacijoje būti nešališki“, – aptakiai kalbėjo „Kastanedos“ nariai.

Nors skelbta, kad visi muzikuos nemokamai, dueto lyderis Lukas Pačkauskas neslėpė už pasirodymą gavęs honorarą. Pinigus, jo teigimu, sumokėjo fizinis asmuo. Taip pat neaišku, kad moka už scenos ir aparatūros nuomą bei ją prižiūrinčių žmonių darbą. Ši suma, net su didelėmis nuolaidomis, gali siekti kelis tūkstančius.

Prieš koncertą buvo atidaryta fotodailininkų Juozo Valiušaičio ir Ryčio Umbraso „fotoužuominų“ paroda „Apsisprendimo kaina“. Trečiadienį, 18 val. dar koncertuos grupė „Kvinta“. Jau paskelbta ir ketvirtadienio programa: 15 val. – „Poliarizuoti stiklai“, 18 val. Nacionalinio dramos teatro aktorė Diana Anevičiūtė skaitys Rabindranato Tagorės ir Justino Marcinkevičiaus poeziją.

Manoma, kad koncertais Kedžiai ir Venckai bando pritraukti žmonių dėmesį ir pakviesti daugiau jų atvykti į Klonio gatvę.

Džiugią nuotaiką, gražią pavasario dieną trečiadienį Klonio gatvėje apniaukė 16 val. paskelbtas Klaipėdos apygardos teismo sprendimas dėl Laimutės Stankūnaitės dukters gyvenamosios vietos. Nuspręsta žemesnės instancijos teismo sprendimo nekeisti – jis liko galioti. Klaipėdos apygardos teismas patvirtino: mažametė turi gyventi su savo biologine mama L.Stankūnaite.

Šiek tiek anksčiau paskutinį ultimatumą mergaitės globėjai, D.Kedžio seseriai Neringai Venckienei pateikė teismo sprendimą perduoti mergaitę motinai vykdanti antstolė Sonata Vaicekauskienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min