Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienį Kalvarijos savivaldybėje degęs apleistas dvaras ketvirtadienio rytą vėl užsiliepsnojo

Gaisras niokojo „Bajorkiemį“
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 12 gesintų gaisrų ir tiek pat atliktų kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų trečiadienio gaisruose buvo išvengta.

Didžiausias praėjusios paros gaisras kilo naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaišiadorių rajono Karčiupio kaime, kur šalia autostrados Kaunas – Vilnius užsidegė populiari kavinė ,,Bajorkiemis“. Pranešimą apie šį gaisrą ugniagesiai gavo dvi  minutes po vidurnakčio. Gesinti gaisro buvo pasiųstos didelės Kauno ir Kaišiadorių ugniagesių pajėgos – viso 9 gaisrinės autocisternos, žarnų bei štabo automobiliai ir 32 ugniagesiai. Buvo sudarytas gaisro gesinimo štabas.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, atvira liepsna degė pagrindinis  ir didžiausias komplekso pastatas, kuriame buvo įrengtas restoranas, pobūvių salės, virtuvė. Pastatas buvo medinis, vieno aukšto su mansarda, dengtas skiedromis, todėl liepsnos plito labai greitai ir  sutramdyti jas pavyko tik  apie 1.37 val., o visiškai užgesinti gaisrą – apie 3.28 val. Per gaisrą nudegė pastato stogas, įgriuvo medinis perdengimas, išdegė pastato vidus, sudegė viduje buvę baldai ir įvairūs apyvokos daiktai bei virtuvės ir kita įranga. Gaisro aplinkybės tiriamos. Pastatas priklauso bankrutuojančiai įmonei bendrovei ,,Bajorkiemis“.

Tą pačią naktį apie vidurnaktį gaisras kilo ir Klaipėdoje, Danės gatvėje. Čia valstybinio muzikinio teatro kieme užsiliepsnojo lengvasis automobilis ,,Citroen Xsara Picasso“. Per gaisrą išdegė mašinos variklio skyrius ir salonas, nuo karščio sutrūko keli teatro pastato langai, aprūko siena. Todėl ugniagesiai vandeniu  aušino ir įkaitusią teatro sieną bei langų rėmus. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Ugnis trečiadienį nuniokojo ir kelis mažiau naudojamus pastatus. Druskininkų savivaldybės Ricielių kaime pavakary užsidegė šiuo metu negyvenamas namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, apdegė sienos, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Dar vienas apleistas dvaro pastatas pavakary degė Kalvarijos savivaldybės Suvalkėlių kaime. Per gaisrą nudegė pastato stogas ir perdengimas, stipriai apdegė sienos. Beje, ketvirtadienio rytą, buvo gautas pranešimas, kad šis apleistas pastatas vėl užsidegė. Gaisro gesinti buvo pasiųstos ugniagesių pajėgos.

Trečiadienį vakare Kaune, Laisvės alėjoje esančiose Vytauto Didžiojo universiteto patalpose lifte buvo papurkšta neaiškios kilmės dujų. Iškviesti gelbėtojai visuose pastato aukštuose atliko žvalgybą, įspėjo žmones palikti pastatą, išvėdino patalpas ir lifto kabiną. Žmonės per šį įvykį nenukentėjo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min