Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ironiška, bet net ekstrasensai tiksliau spėjo apie D.Kedį nei pareigūnai (video)

„Ekstrasensų mūšyje“
TV3 laidos stop kadras / „Ekstrasensų mūšyje“ buvo narpliojamos su D.Kedžiu susijusios paslaptys. Paaiškėjo, kad kai kuriais aspektais raganiai buvo įžvalgesni už prokurorus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pareigūnai ilgą laiką visuomenei tvirtino, kad yra naujų duomenų apie Drąsių Kedį, buvo paskelbta jo tarptautinė paieška, rasti pėdsakai Ispanijoje. Ir galiausiai paaiškėjo, kad jis buvo Lietuvoje, vietoje, kurioje jo niekas nė neieškojo. Regis, net ekstrasensai geriau spėjo apie dabar jau amžiną atilsį garsiojo bėglio likimą. Šių dienų įvykiai Kauno rajone verčia prisiminti pernai rudenį per televiziją parodytą „Ekstrasensų mūšį“: kai kurios aiškiaregių įžvalgos pasitvirtino arba buvo labai arti tiesos.

Pernai spalio 15-ąją TV3 „Ekstrasensų mūšyje“ buvo narpliojami aktualūs klausimai: Ar iš tiesų Drąsius Kedys gyvas? Kur jis slapstosi? Kas paspaudė ginklo gaiduką?

Šiandien tapo aišku, jog kai kurie aiškiaregiai šaudė gana taikliai.

„Jis dar Lietuvoje“, – užtikrintai sakė viena ekstrasensė.

„Ką jis veikia, kas jam padeda ir ar jis dar gyvas? Daugelis laidos dalyvių pasakos, kad Kedys vis dar Lietuvoje. Kai kurie tvirtins, jog vyras slapstosi visai netoli Kauno. Perspėjame, kad kai kurių ekstrasensų vizijos privers sunerimti“, – apie būsimą laidą tuomet pasakojo jos vedėjas Rimantas Bagdzevičius.

Vadinasi, kai kuriais aspektais raganiai buvo įžvalgesni už prokurorus ir policininkus, ieškojusius bėglio Rusijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitur.

TV šou anonse buvo cituojama ir paslaptingiausia projekto dalyvė Verija: „Yra giminių, kurie žino jo buvimo vietą. Kalbėti net negaliu. Jis pagrindinis, bet labai daug čia įvelta žmonių.“

TV3 laidos stop kadras /Ekstrasensų mūayje
Daugelis raganių teisingai teigė, kad D.Kedys Lietuvoje.

Kaip žinoma, netoli tos vietos, kur rastas D.Kedys, sodo namelį turi jo dėdė. Ši ir kitos aplinkybės privertė net laikinąjį generalinį prokurorą Raimondą Petrauską suabejoti, ar Drąsiui slapstytis nepadėjo jo giminaičiai.

Aiškiaregė Verija taip pat sakė: „Yra skaičius 18. Tai –18 diena. Bus dar dvi aukos.“

Viena iš tų aukų, panašu, tapo pats D.Kedys. Ar šiame pedofilijos skandale netekčių gali būti ir daugiau, žino nebent ekstrasensai.

Ką galėtų reikšti skaičius 18? Viena iš versijų: tai su nedidele paklaida atspėta D.Kedžio palaikų suradimo data.

TV3 laidos stop kadras /Ekstrasensų mūayje
 „Jis dar Lietuvoje“, – užtikrintai sakė ekstrasensė.

Kaip žinoma, jo kūnas Šlienavo kaimo ribose ant Kauno marių kranto rastas balandžio 17-ąją, balandžio 18-ąją Kauno rajono policininkai įtraukė šią informaciją apie neatpažintą negyvėlį į praėjusios paros kriminalines suvestines, o pirmadienį (balandžio 19-ąją) paviešintą žinią perskaitę D.Kedžio artimieji, vedami nuojautos, nuskubėjo į morgą.

Ne vienas „Ekstrasensų mūšio“ laidos dalyvis tuomet tvirtino, kad mirtinus šūvius Kaune paleido visai ne D.Kedys, o kitas asmuo.

„Jis buvo jaunas, trumpais plaukais, skustas. Praktiškai vadinamasis skustagalvis. Šaudė ne Drąsius Kedys“, – konkrečiai ir užtikrintai pamąstymais dalijosi ekstrasensas Marius.

Beje, „Ekstrasensų mūšio“ raganiai buvo taikliai išpranašavę ir Henriko Daktaro sulaikymą. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min