Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 8d. 09:27

Užfiksuota daugiau kaip 10 eurų padirbimo atvejų, daugiausia – Kaune ir jo apylinkėse

Prekybos centro „Maxima“ kasininkės pasiruošusios priimti eurus
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Eurai (asociatyvi nuotr.)

Lietuvos policija trečiadienį užfiksavo daugiau nei 10 pranešimų, susijusių su padirbtais eurais. Daugiausia jų registruota Kaune ir jo apylinkėse.

Policijos departamento duomenimis, šeštadienį Jonavos rajone esančio Kuigalių kaimo parduotuvėje nenustatytos tapatybės apie 30 metų vyras atsiskaitė galimai padirbta 50 eurų vertės kupiūra.

Į pareigūnus trečiadienį kreipėsi dar viena anksčiau galimai padirbtą banknotą gavusi moteris. 50 metų amžiaus nukentėjusioji teigė, kad sausio 2 dieną, dirbdama bare Prezidento gatvėje, ji iš pirkėjo gavo 50 eurų banknotą ir atidavė 48 eurus grąžos, tačiau trečiadienį apžiūrėjusi kupiūrą suprato, kad ši galimai padirbta.

Trečiadienį pranešta, kad tokia kupiūra bandė atsiskaityti apie 25 metų moteris Kaune, Taikos prospekte esančioje parduotuvėje. Ji apklausta.

11.25 val. Jonavos rajono Vaivadiškių kaimo parduotuvėje 25–28 metų vyras bandė atsiskaityti, kaip įtariama, padirbta 100 eurų kupiūra.

Galimai padirbtą 50 eurų kupiūrą 54 metų moteris 13.20 val. pateikė Klaipėdoje Šilutės plente esančiame banke. Ji buvo apklausta. Kitame uostamiesčio banke, esančiame Taikos prospekte, 12 val. vienoje iš kasų aptikta galimai padirbtai 50 eurų vertės kupiūra.

Kretingoje 26 metų vyras padirbtais 50 eurų bandė atsiskaityti už degalus Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, jis apklaustas.

Kaune, M.Gimbutienės gatvėje, esančioje parduotuvėje apie 13 val. pardavėja galimai padirbtą 50 eurų banknotą atidavė kaip grąžą.

Dvi galimai padirbtos 50 eurų kupiūros trečiadienį rastos Kauno Kovo 11-osios gatvėje esančiame kioske tikrinant iš pirkėjų gautus pinigus.

Kaip įtariama, padirbtu 20 eurų banknotu kaunietis mėgino atsiskaityti parduotuvėje Raudondvario plente.

Dvi galimai padirbtas 50 eurų kupiūras rado Kaune, T.Masiulio gatvėje esančio kiosko pardavėja. Pinigus ji patikrino po to, kai jai įtarimų sukėlė vieno iš pirkėjų pateikta kupiūra.

Dar vieną 50 eurų kupiūrą Prancūzų gatvėje Kaune esančiame prekybos centre pateikė 70 metų amžiaus vyras, jis apklaustas.

Antradienį galimai padirbtą 50 eurų kupiūrą pateikė nenustatytas vyras, apsipirkęs Vytauto gatvėje Garliavoje esančiame kioske.

Apie tai, kad ypač dažnai pasitaiko padirbtų 20 ir 50 eurų banknotų, trečiadienį įspėjo Policijos departamentas. Policija rekomenduoja dar kartą susipažinti su euro banknotų požymiais ir naudoti kaip įmanoma mažesnio nominalo banknotus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min