Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 26d. 11:21

Užrašas „Neo“ ant „Mercedes“ šiauliečiui supergalių nesuteikė: gaudynės baigtos griovy

41-erių šiauliečiui pasaulis, tiesiogine šių žodžių prasme, apsivertė aukštyn kojom, kai, sprukdamas nuo policijos pareigūnų, posūkyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio, nulaužė medį ir apsivertė.

Automobilio durelės buvo užrakintos, tad norėdami vairuotojui pagelbėti, kad jis atsistotų ant kojų ir vėl normaliai išvystų pasaulį, pareigūnams teko teleskopine lazda išdaužti „Mersedeso“ durelių stiklą. Vyras sužalojimų išvengė, tačiau administracinės ir baudžiamosios atsakomybės – ne.

Šiaulių VPK nuotr./Įvykio vietoje: sulaikomas vairuotojas ropščiasi iš apvirtusios mašinos
Šiaulių VPK nuotr./Įvykio vietoje: sulaikomas vairuotojas ropščiasi iš apvirtusios mašinos

Spalio 21-osios popietę Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyrius sulaukė Šiaulių priemiestyje esančios kavinės direktoriaus telefoninio skambučio, kad vienas šiaulietis grasina su juo susidoroti, padegti kavinę. Mat prieš kurį laiką grasintojas iš kavinės buvo pavogęs du alkoholinio gėrimo butelius ir dėl to pateko į policijos akiratį.

Įtariamasis turtinę žalą kavinei atlygino, tačiau liko nepatenkintas, kad esą per direktorių jam teko turėti reikalų su policija.

Tad spalio 21-ąją šiaulietis atvyko į kavinę išsakyti visko, ką mano apie direktorių, bet jo neradęs, užsipuolė padavėją ir jai išrėkė direktoriui skirtus žodžiu.

Telefonu sužinojęs apie kilusį incidentą, direktorius atskubėjo į kavinę, tačiau agresyviai nusiteikęs šiaulietis jau šalinosi iš įvykio vietos.
Apie incidentą skubiai buvo pranešta pareigūnams.

Dainų gatvėje policininkai sustabdė įtariamojo grasintojo vairuojamą „Mercedes-Benz“ universalą su užrašu NEO, kuriuo vyras tikriausiai teikia pavežėjimo paslaugas Šiauliuose.

Patruliams artėjant prie automobilio, vairuotojas nusprendė išvengti pokalbio su pareigūnais ir nurūko link Architektų gatvės, paskui pasuko į Nuklono gatvę ir nuvažiavo per laukus.

Čia pradėjo klimpti, tačiau, kai pribėgo pareigūnas, automobilis išsiropštė iš purvyno ir vėl nuvažiavo.

Nereaguodamas į daugkartinius garsiakalbiu išsakytus policijos pareigūnų reikalavimus sustoti, vairuotojas pasiekė Pailių gatvę, aplinkkelį, nuvažiavo link Vinkšnėnų ir pasuko į sodus.

Čia jo kelionė ir baigėsi – posūkyje nesuvaldė transporto priemonės, kuri nuvažiavo nuo kelio, rėžėsi į medį, jį nulaužė ir apsivertė.
Vairuotojas buvo neblaivus, jam nustatytas 1,87 promilės girtumas.
Dėl to šiauliečiui pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiaulių VPK nuotr./Įvykio vietoje
Šiaulių VPK nuotr./Įvykio vietoje

Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienų metų. Taip pat gali būti konfiskuotas „Mercedes“ automobilis.

O dėl to, kad nepakluso teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimams sustoti, vyro laukia administracinė atsakomybė.

Vien už tai numatyta bauda nuo 850 iki 1200 eurų.

Šiaulietis išvengti atsakomybės bėgdamas bando ne pirmą kartą, primenama Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio antradienį paviešintame pranešime.

Prieš porą metų jo vairuojamas automobilis Šiauliuose apgadino BMW ir iš įvykio vietos taip pat norėjo sprukti. Tada vyras buvo irgi neblaivus (1,92 prom.).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

14:40
02:11
16:07

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min