Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 6d. 11:42

Varėnoje dėl tragiškos avarijos nuteistam Sigitui Šostakui dar tenka stoti prieš teismą Vilniuje

Sigito Šostako byla
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Sigitas Šostakas

Vilniaus apygardos teismas pradeda nagrinėti apeliacinius skundus rezonansinėje Sigito Šostako byloje.

Kaip žinoma, buvęs Trakų policininkas Sigitas Šostakas yra nuteistas 8 metams nelaisvės už tai, kad sukėlė avariją greitkelyje Vilnius–Kaunas, per kurią žuvo trys Kauno medikai.

Skundus šioje byloje yra pateikę ir nukentėjusieji, ir pats nuteistasis. Mažesnės bausmės prašantis S.Šostakas viliasi, kad galbūt teismas atsižvelgs į aplinkybę, jog dėl tragedijos iš dalies kaltas ir labai lėtai greitkelyje važiavęs opelio vairuotojas. Savo ruožtu žuvusiųjų artimieji prašo buvusį policininką laikyti nelaisvėje maksimaliai ilgai – 10 metų.

Prokuratūra tesėjo pažadą apeliacinio skundo šioje byloje neteikti. Varėnos rajono apylinkės teisme procesą kuravęs prokuroras Darius Maleckas yra minėjęs, kad palankiai vertina teisėjo Dalio Žilionio verdiktą.

Antradienį šią bylą atvertė Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija. Tačiau išnagrinėti nukentėjusiųjų ir nuteistojo apeliacinių skundų nebuvo galimybės.

Žuvusiųjų šeimoms atstovaujantis advokatas iš anksto teismą informavo, kad šį antradienį dalyvauja kitame posėdyje, kurio data buvo suderinta anksčiau, todėl prašė S.Šostako apeliacinį procesą atidėti. Apeliacinės instancijos teisme šalims būtina turėti profesionalius teisininkus. Todėl bylos nagrinėjimas Vilniaus apygardos teisme atidėtas iki gegužės mėnesio.

VIDEO: 15min.lt - Sigitas Šostakas prašo švelnesnės bausmės

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min