Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 4d. 11:32

Ventos benamis, mažametei įkaitei laikęs peilį po kaklu, prieš tai gėrė visą mėnesį

Žmogus su peiliu rankose
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija
Šeštadienio vakarą Akmenės rajono Ventos kaime peiliu ginkluotas benamis laikė mažametę įkaite ir po grumtynių su įkaitės tėvu padūrė 64-erių metų moterį. Visą mėnesį iki šiurpaus išpuolio benamis be paliovos gėrė, pirmadienį praneša Akmenės rajono policijos komisariatas.

Sausio 2 d., apie 19.40 val., Akmenės rajone, Ventos kaime, į neužrakintą ūkinį pastatą, kuriame įrengta pokylių salė, užėjo vyriškis rankoje laikydamas peilį. Už drabužių sugriebęs 2 metų mergaitę jis prisitraukė ją prie savęs ir po kaklu pakišo peilį.

Tuo metu kartu buvęs 29 metų mažametės tėvas, puldamas gelbėti dukrą, parvertė benamį su dukra ant žemės. Grumtynių metu tėvui pavyko išvaduoti savo dukrą ir paėmęs ją ant rankų, nubėgo bei užsidarė name.

Užpuolikas rankoje laikydamas peilį juos vijosi, bandė patekti į namą, tačiau nepavykus, pasišalino į gretimą namą ir pradėjo belstis į 64 metų moters buto duris. Moteriai atidarius duris, vyriškis du kartus jai dūrė peiliu.

Nukentėjusiajai nuo smūgių pargriuvus ant grindų bei pradėjus šauktis pagalbos, išgirdus šauksmą, į įvykio vietą atbėgo į įvykį iškviesti policijos pareigūnai, kurie įtariamąjį sulaikė.

Įvykio metu mažametei iš galvos išrautas kuokštas plaukų, dėl ko ji patyrė fizinį skausmą. Ligoninėje moteriai diagnozuota paviršutinė durtinė žaizda petyje ir kraujosruva krūtinėje. Nukentėjusiosios gydomos ambulatoriškai.

Neblaivus 46 metų įtariamasis uždarytas į areštinę, kuriam buvo nustatytas 1,56 promilės girtumas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užpuoliko veiksmus 15min komentavo Akmenės rajono policijos komisariato viršininkas Egidijus Meižys. „Užpuoliko motyvai nėra žinomi, nes jis pats kol kas negali paaiškinti savo veiksmų, – sakė jis. – Tačiau, mūsų žiniomis, apie mėnesį laiko jis be paliovos gėrė.“

Policijos duomenimis, užpuolikas pastovios gyvenamosios vietos neturi. Jis glaudėsi Ventos kaime pas vieną geranorišką žmogų, kuris jam suteikė prieglobstį, kad šis galėtų ištverti žiemos šalčius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

00:35
08:08
20:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min