Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš degančio namo Vilniaus centre ugniagesiai išvedė moterį ir du šunis (nuotraukos, video, atnaujinta 18.21 val.)

Įvykio vietoje
15min.lt skaitytojo Andriaus M. nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Gausios ugniagesių pajėgos sekmadienio pavakare buvo mestos gesinti medinio namo Vilniaus centre. Iš namo išvesta moteris su dviem šunimis. Neilgai trukus didelės sostinės ugniagesių pajėgos buvo mestos ir mūrinių sandėliukų gesinimui.

Bendrasis pagalbos centras informuoja, kad pranešimą apie tai, jog Žygimantų g. dega medinis vieno aukšto namas su mansarda, sostinės ugniagesiai gavo apie 15.51 val. Pranešėjai isš karto nurodė, kad dalis namo yra renovuojama, dalis - gyvenama.

Į įvykio vietą iš karto buvo išsiųstos dvi autocisternos. Dar neprivažiavę gaisro vietos ugniagesiai pranešė, kad mato juodus tirštus dūmus, todėl prašo pagalbos. Į gaisravietę buvo nusiųstos dar dvi autocisternos ir štabo automobilis. Namo stogas tuo metu jau degė atvira liepsna, gaisrui išplitus būtų kilęs pavojus greta esantiems pastatams.

Reguliuoti eismo į įvykio vietą buvo nusiųsti ir du policijos ekipažai.

VIDEO: Gaisras Žygimantų g. (15min.lt skaitytojo Povilo S. filmuota medžiaga)

Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, greta gyvenantys žmonės pasakė, kad name žmonių greičiausiai nėra. Tačiau įpusėjus gaisro gesinimui, ugniagesiai name aptiko saldžiai miegančią moterį. Gelbėtojai ją prižadino ir su dviem šunimis išvedė į lauką. Medikų pagalbos jai neprireikė.

Gaisras lokalizuotas buvo apie 17.34 val.

Ugnis nuniokojo pastato stogą, apdegė vidus, dalį stogo nuardė ugniagesiai.

Dėkojame skaitytojams Tomui ir Andrui M. už greitą reakciją ir nuotraukas. Jas galite peržiūrėti paspaudę čia.

Taip pat galite peržiūrėti skaitytojo Tomo M. nuotraukas. Gaisrą Tomas M. fiksavo nuo pat pradžių, o jo nuotraukas rasite paspaudę čia.

Dar vieną nuotraukų galeriją iš gaisro vietos galite peržiūrėti paspaudę čia.

VIDEO: Iš degančio namo Vilniaus centre ugniagesiai išvedė moterį ir du šunis

Ugniagesiams dar nespėjus užgesinti šio gaisro, šiek tiek po 17 val. gausios gelbėtojų pajėgos buvo mestos ir į Kauno g. ir Raugyklos g. sankirtoje stovinčio namo kiemą. Čia degė mūriniai sandėliukai.

Apie gaisrą pranešę žmonės ugniagesiams sakė, kad sandėliukuose gali būti talpų su benzinu. Į šį gaisrą irgi buvo nusiųstos keturios autocisternos. Gesindami gaisrą ugniagesiai nuardė visą sandėliukų stogą.

Apie 17.38 val. šis gaisras buvo lokalizuotas. Iki 17.55 val. pranešimų apie gaisre nukentėjusius žmones negauta.

Papildyta 18.21 val.: Gaisras Žygimantų g. visiškai užgesintas apie 18.19 val. Per incidentą namas gana smarkiai nukentėjo, dalis stogo buvo nuardyta.

Gaisro priežastis kol kas nežinoma.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min