Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus rajone įžūliai puolami gyventojų namai, policija pataria ginkluotis (papildyta 19.06 val.)

Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus rajone pradėjo siausti užpuolikai, kurie braunasi į privačius namus. Vien per pastarąją parą banditai Vilniaus rajone užpuolė keturis namus.

Kaip 15min.lt jau skelbė pirmadienį, du namai buvo užpulti Grigaičių kaime. Pirmadienio naktį, maždaug vidurnaktį, Pergalės g. į V.K. (gim. 1941 m.) namą išlaužę duris įsiveržė trys vyriškiai. Iš jų vienas, pridėjęs šeimininkui prie galvos metalinį daiktą, reikalavo pinigų, o kiti pagrobė suvirinimo aparatą, dujų balioną bei televizorių.

Materialinis nuostolis – 750 litų.

Praėjus vos pusei paros, tame pačiame Grigaičių kaime apie 20.20 val. Pergalės g., į F.P. (gim. 1945 m.) namą, šeimininkui atidarius duris, įsiveržė trys kaukėti vyrai. Jie sumušė šeimininką, o jo žmonai M.P. (gim. 1946 m.) grasino daiktu, panašiu į pistoletą.

Anūkei D.J. (gim. 1985 m.) išbėgus kviesti pagalbos, užpuolikai, nieko nepagrobę, pasišalino.

Dar vienas namas pirmadienio naktį buvo užpultas Skrudėnų kaime. Apie 3.30 val. į H.S. (gim. 1930 m.) namą išlaužę duris įsiveržė du kaukėti jaunuoliai ir grasindami laužtuvu reikalavo atiduoti pinigus, tačiau šeimininko žmonai pradėjus šaukti nieko nepagrobę pasišalino.

Galiausiai antradienio naktį, apie 0.20 val., Medininkų kaime, Kapų g., į V.B. (gim. 1960 m.) namą, šeimininkui atidarius duris, įsiveržė du vyrai. Jie sumušė šeimininką ir pagrobė mobilųjį telefoną.

Materialinis nuostolis – 500 litų.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Apie sulaikytus įtariamuosius policija kol kas nieko nepraneša.

Nors visi nusikaltimai įvykdyti panašiomis aplinkybėmis, policija kol kas negali pasakyti, ar visi šie užpuolimai – vienos gaujos darbas. Pareigūnai teigia, kad tai turėtų paaiškėti, kai banditai įklius policijai.

Papildyta 19.06 val.: Vilniaus rajono policijos vadovas Mečislovas Poplavskis LNK žinioms komentuodamas šiuos užpuolimus pripažino, kad jie pareigūnams kelia nerimą ir siūlo gyventojams ginkluotis.

„Matome, kad tai naujai susiformavusi nusikaltėlių grupė. Ji dar gali pridaryti bėdos. Tie, kas gali apsiginkluoti, tegul įsigyja ginklą", - sakė M.Poplavskis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min