Sportas gyvai
2014 01 01 /20:24

Vilniaus rajone rasta nužudyta ir užkasta moteris, įtariamasis sulaikytas

Vilniaus rajono policija sulaikė ir į areštinę uždarė jauną vyrą, įtariamą moters nužudymu. Moters kūnas antradienį rastas užkastas.
Antrankiai
Antrankiai / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį apie 15 val. Vilniaus r., šalia Kalviškių kaimo, miško masyve, rastas užkastas L.K. (gimusi 1985 m.) kūnas.

Moters nuo gruodžio 23 d. ieškojo Vilniaus r. policijos komisariatas kaip dingusios be žinios.

Įtariamasis R.Č. (gim. 1981 m.) uždarytas į areštinę.

Įvykis tiriamas.

Kaip pranešė agentūra BNS, daugiau nei savaitę dingusia be žinios laikytą 28 metų moterį nužudė ir miške užkasė 32 metų jos sugyventinis, kuris pats pareigūnams ir pranešė apie jos dingimą.

Pasak BNS, pareigūnai LNK televizijos žinioms trečiadienį teigė, kad jos sugyventinis R.Č. apklausos metu prisipažino nužudęs moterį ir pats parodė, kur užkasė moterį. Jis sulaikytas antradienį.

„Iš karto neprisipažino, sakė, kad lyg ir išėjusi, nežino, kur dingo. Labai rimtai buvo kalbėta su juo, po trijų valandų prisipažino, kad nužudė savo sugyventinę, išvežė į mišką“, – trečiadienį LNK televizijos žiniose teigė Vilniaus rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Stanislavas Germanas.

Pirminiais duomenimis, vyras moterį mirtinai sumušė. R.Č. su moterimi augino kelių mėnesių kūdikį, kuris perduotas globoti artimiesiems.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius