2016-03-06 19:23 Atnaujinta 2016-03-06 19:58

Vilniuje į stotelę įskriejo automobilis

Sekmadienio vakarą Vilniaus Fabijoniškių rajone į „Perkūno“ stotelę įskriejo automobilis „Volvo“.

Incidentas įvyko Ukmergės g., netoli prekybos centro „BIG“. 

Pirminiais duomenimis, yra sužeistų. Nukentėjo vairuotojas ir su juo važiavusi jo motina. Dar vienas keleivis nenukentėjo. 

Vairuotojas pareigūnų buvo paprašytas pasitikrinti blaivumą. Pirminiais duomenimis, jis – blaivus. 

Tuo metu, kai įvyko nelaimė, viešojo transporto stotelėje žmonių nebuvo. 

Automobilį „Volvo“ vairavo vidutinio amžiaus vyras. Jį medikai neštuvais kėlė į greitosios automobilį. 

VIDEO: Vilniuje į stotelę įvažiavo „Volvo“
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą