Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje išaiškintas „skrybėlėtasis plėšikas“: po ekscentrišku aksesuaru slėpėsi 17-metis

Įkalčių ir asociatyvaus sulaikymo fotomontažas
Vilniaus apskrities VPK ir 15min nuotr. / Įkalčių ir asociatyvaus sulaikymo fotomontažas
Šaltinis: 15min
3
Skaitysiu vėliau
A A

Praėjus daugiau nei trims mėnesiams nuo sostinėje įvykdyto nusikaltimo, septyniolikmetis jautėsi ramus, tačiau kaip tik tuomet jį pričiupo Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos (NNTV) pareigūnai, penktadienį praneša Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos grupė.

Kaip 15min informuoja sostinės policija, praėjusių metų spalio 24 d., apie 17 val., Vilniuje, Vasario 16-osios g., prie Šv.Jokūbo bažnyčios, panaudojus šaunamąjį ginklą, buvo apiplėštas šešiolikmetis – pavogta elektroninė cigaretė.

„Kadangi visi plėšimai, kurių metu panaudojamas ginklas, priskiriami prie sunkių nusikaltimų, ikiteisminį tyrimą buvo pavesta atlikti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybai“, – rašoma policijos išplatintame pranešime.

Ir NNTV pareigūnų pastangos atsipirko. Tiesa, praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams – šį ketvirtadienį sostinės kriminalistai sulaikė septyniolikmetį, kuris, įtariama, ir yra „skrybėlėtasis plėšikas“.

Policijos pareigūnams tokią prielaidą leidžia daryti jo namuose padarytos kratos rezultatai.

Tarp rastų įkalčių buvo ir šratais šaudantis pistoletas, ir pavogtoji elektroninė cigaretė bei, žinoma, išskirtinė skrybėlė, pareigūnams padėjusi septyniolikmečiui pareikšti įtarimus.

Vilniaus apskrities VPK nuotr./Įtariamojo naudota skrybėlė
Vilniaus apskrities VPK nuotr./Septyniolikmečio naudota skrybėlė

Nepilnametis plėšikėlis galėjo dėvėti tokį ekstravagantišką aksesuarą konspiraciniais sumetimais – kad užsimaskuotų ir suklaidintų jo ieškančius policijos pareigūnus.

Tačiau skrybėlė gali atsisukti ir prieš patį plėšiką.

Kitaip tariant, nusikaltėlio triukas gali padėti NNTV pareigūnams atskleisti kitus septyniolikmečio tamsius darbelius.

Vienas iš jų – ir tą pačią spalio 24 dieną planuotas apiplėšimas.

Laimė, tąkart plėšikėliui nepavyko įvykdyti savo piktų kėslų, bet pareigūnus neramina, kad įžūlus nepilnametis galėjo įvykdyti ar prisidėti prie daugiau nusikaltimų.

Dėl to NNTV kriminalistai prašo 15min skaitytojų gerai pagalvoti, ar neturite informacijos apie „skrybėlėtojo plėšiko“ veiklą. Galbūt nuo plėšikėlio nukentėjote būtent jūs?

Tokiu atveju pareigūnai prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonais 8 700 65373 arba 8 700 65370.

Savo ruožtu policija primena, kad baudžiamasis kodeksas už padarytą ginkluotą plėšimą numato laisvės atėmimo bausmę nuo dvejų iki dešimties metų.

Komentarai: 3
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min