15min be reklamos

Vilniuje nusėdęs automobilio galas išdavė gabenamą beveik pusė tonos nelegalaus spirito

Muitinės pareigūnai praneša, kad praėjusio trečiadienio vakarą Vilniuje sulaikė lengvąjį automobilį, kuriuo vienas miesto gyventojas vežėsi 420 litrų spirito. Tai jau trečias panašus sulaikymas sostinėje pastaraisiais mėnesiais, didelė nelegalaus spirito siunta muitinės kriminalistų taip pat buvo sulaikyta ir Kaune.
Muitinės pareigūnai sulaikė 420 litrų nelegalaus spirito
Muitinės pareigūnai sulaikė 420 litrų nelegalaus spirito / MKT nuotr.

Trečiadienio vakarą sostinės Pilaitės rajone Vilniaus teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis atkreipė dėmesį į akivaizdžiai perkrautą juodos spalvos „Škodą Superb“ automobilį – mašinos galas buvo stipriai nusėdęs.

Pavijus ir sustabdžius „škodą“ iškart paaiškėjo, kad krovinys išties nemenkas: tiek mašinos galinėje dalyje, kurioje buvo išimtos sėdynės, tiek bagažinėje buvo pilna plastmasinių 5 litrų talpų su spiritu.

Iš viso šitaip gabentos 420 litrų spirito tilo į 84 plastikines talpos taras.

Vairuotojas, vilnietis D.T. buvo sulaikytas dviem paroms. MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokurorai.

Šiemet MKT pareigūnai jau pradėjo tris ikiteisminius tyrimus dėl nelegalaus alkoholio, nors pernai per visus metus pradėti keturi tokie tyrimai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min