Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 09, 06:37

Į šalį plūs vis šiltesni orai

Šiandien mūsų šalies orus lems iš Vakarų Europos atkeliavęs anticiklonas, būsime vėsiojoje jo pusėje. Vyraus saulėti orai, plonų retų debesų pasirodys tik vietomis, lietaus nenumatoma. Vėjas daugiausia pūs iš šiaurės, bet nestipriai, 5-10 m/s greičiu. Diena nebus labai šilta, temperatūra kils iki 11-16 laipsnių.
Vilniuje pražydo sakuros
Vilniuje pražydo sakuros / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Antradienį anticiklonas pamažu trauksis į pietryčius, pateksime į šiltesnę jo dalį. Naktį dangus bus giedras, dieną taip pat vyraus saulėti orai, tik vakare į vakarinius rajonus atplauks šiek tiek storesnių debesų. Lietaus nenumatoma. Naktį temperatūra kris iki 1-6 laipsnių šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur numatomos 0-5 laipsnių šalčio šalnos, dieną temperatūra kils sparčiau, šils iki 14-19 laipsnių. Naktį vėjas bus silpnas, dieną nestiprus vėjas papūs iš pietų.

Trečiadienį iš šiaurės vakarų priartės ciklonas. Naktį debesuotumas didės, bet lietus atkeliaus tik paryčiais ir tik į šiaurės vakarinius rajonus. Dieną bus nepastoviai debesuota, palis daug kur, bet daugiausia negausiai. Naktis dėl tankesnių debesų bus nešalta, vės iki 6-11 laipsnių šilumos, dieną plūstelės dar šiltesni orai, popietę temperatūra pakils iki 17-22 laipsnių, tik vakariniuose rajonuose vietomis bus 14-16 laipsnių. Pamažu stiprės pietų, pietvakarių vėjas.

Tikslią ir ilgalaikę jus dominančios vietovės orų prognozę rasite čia – Orai.lt

Ketvirtadienį mūsų šalies orus lems žemesnio slėgio laukas. Vyraus nepastoviai debesuoti orai, tiek naktį, tiek dieną vietomis trumpai palis. Šilti orai iš mūsų šalies pamažu ims trauktis, naktį vės iki 6-11 laipsnių šilumos, dieną šils iki 14-19, pajūryje 11-13 laipsnių. Papūs gana stiprus pietvakarių, vakarų vėjas.

Penktadienį bus ir tankesnių debesų, ir giedro dangaus plotų, bet žymesnio lietaus jau nenumatoma. Pietvakarių, vakarų vėjas išliks stiprokas. Naktį vės iki 4-9, dieną šils iki 13-18 laipsnių, pajūryje bus laipsniu kitu vėsiau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Orai.lt
Orai visoje Lietuvoje - Orai.lt!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min