15min be reklamos
2017 08 11, 06:38

Orai.lt: šeštadienį užplūs kaitra

Penktadienį orai nešykštės šilumos, o perkūnijos ir gausesnis lietus dar neturėtų atkeliauti. Nesmarkiai gali palynoti tik vietomis, daugiausia pietvakariniuose ar kraštiniuose šiauriniuose rajonuose.
Šeštasis  badmintono mėgėjų turnyras „Vilniaus plunksna“
Šeštasis badmintono mėgėjų turnyras „Vilniaus plunksna“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Bus nepastoviai debesuota. Temperatūra įdienojus kils iki 25–28, šalies pietuose vietomis iki 29–30 laipsnių. Pajūryje temperatūra svyruos apie 22–24 laipsnius. Vėjas silpnas, daugiausia rytinių krypčių.

Šeštadienio dieną jau į didesnę šalies dalį plūstelės 30 laipsnių ir didesnė kaitra. Tačiau jau atkeliaus ir liūtys su perkūnijomis. Naktį trumpai su perkūnija palis vietomis vakariniuose rajonuose, dieną trumpi lietūs, daugiausia popietiniai, apims didesnę šalies dalį, griaudės perkūnija, kai kur kils škvalas. Temperatūra naktį svyruos tarp 15–20 laipsnių, dieną sieks 30–34, kraštiniuose vakariniuose rajonuose 27–29 laipsnius.

Sekmadienį į Lietuvą jau plūstelės gerokai gaivesnis oras. Naktis išliks lietinga, daug kur dudens perkūnijos, temperatūra svyruos tarp 14–19 laipsnių. Dieną taip pat protarpiais lis, gausiau kraštiniuose rytiniuose rajonuose, vietomis dar tikėtina perkūnija. Temperatūra įdienojus jau besieks 19–22 laipsnius.

Orai.lt
Orai visoje Lietuvoje - Orai.lt!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min