Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 13, 19:10

Austrijoje apvirtus kontrabandininkų mikroautobusui, žuvo trys žmonės

Austrijoje šeštadienį apvirtus sausakimšam kontrabandininkų mikroautobusui, kuriuo buvo mėginta į šalį įvežti neteisėtus migrantus ir kurio vairuotojas bandė pasprukti nuo patikrinimus pasienyje vykdančių policininkų, žuvo trys žmonės, pranešė šalies vidaus reikalų ministerija ir valstybinė naujienų agentūra.
Austrijos vėliava
Austrijos vėliava / 123RF.com nuotr.

, rašoma vidaus reikalų ministerijos paskelbtame pranešime.

„Šiandienos tragiška trijų žmonių žūtis Kitsės-Jarovcės sienos kirtimo punkte dar kartą parodo kontrabanda besiverčiančios mafijos žiaurumą ir nesąžiningumą“, – pareiškė pranešime cituojamas vidaus reikalų ministras Gerhardas Karneris.

Valstybinė naujienų agentūra APA pranešė, kad furgone, kai jis apvirto, vairuotojui mėginant pasprukti nuo patikrinimus pasienyje vykdančių policininkų, buvo apie 20 žmonių, įskaitant vaikus.

Agentūros duomenimis, žuvo du vyrai ir viena moteris, o dar keli žmonės buvo sunkiai sužeisti. Vairuotojas buvo suimtas.

Austrijos vidaus reikalų ministerija gegužę skelbė, jog policija išardė grupę, kuri, kaip manoma, iš kaimyninės Vengrijos į Austriją kontrabanda įvežė dešimtis tūkstančių žmonių, daugiausia sirų.

Tyrimai dėl šios grupės veiklos buvo pradėti 2021 metų pradžioje. Pernai du iš migrantų, kurie buvo neteisėtai pervežti per sieną, buvo rasti uždusę mikroautobuse.

Šis incidentas priminė kraupų 2015 metų įvykį, kai Austrijoje šalikelėje buvo aptiktas šaldytai paukštienai gabenti skirtas sunkvežimis, kurio viduje rastas 71 migranto iš Sirijos, Irako ir Afganistano lavonas.

Nustatyta, kad tie migrantai, kuriuos sunkvežimyje paslėpė kontrabandininkai ir tarp kurių buvo trys vaikai bei kūdikis, užduso, kai sunkvežimis dar buvo Vengrijos teritorijoje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min