15min be reklamos
2022 11 30, 20:57

Britų ekspertas: „Atrodo, kad Rusija planuoja gana dideles oro atakas“

Jungtinės Karalystės saugumo ir gynybos analitikas teigė, kad Rusija planuoja „gana dideles oro atakas“ Ukrainoje.
Bachmutas
Bachmutas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Atrodo, kad rusai rengia gana dideles oro atakas. Yra daug pokalbių „Twitter“ ir palydovinių oro bazių nuotraukų... taigi gali būti, kad bus daug oro veiksmų“, - „Sky News“ sakė profesorius Michaelas Clarke'as, buvęs gynybos ir saugumo tyrimų centro „Royal United Services Institute“ generalinis direktorius, kalbėdamas apie naujausius įvykius mūšio lauke.

„Rusai iš tikrųjų kasasi žiemai ir ruošia griovius. Chersone jie įrengė didžiules gynybines linijas“, - teigė jis.

Nors Rusija pastarosiomis savaitėmis patyrė nemažai nesėkmių, įskaitant pasitraukimą iš pietinio Chersono miesto, M.Clarke'as pabrėžia sritį, kurioje ji daro „tam tikrą pažangą“.

„Rusai jau maždaug keturias savaites puola Bachmutą ir bando jį atakuoti iš rytų, šiaurės, ir atrodo, kad jie padarė tam tikrą pažangą iš Bachmuto pietų“, - teigė ekspertas.

Jis pridūrė, kad kovos rytiniame Donecko mieste vis dar bus „labai įnirtingos“ ir kad tai yra „vienintelė vieta, kur jie daro pažangą“.

M.Clarke'as sakė, kad kitose šalies dalyse Rusijos pajėgos „kasasi žiemai“

Bachmutas yra prie pagrindinio kelio, vedančio į Slovjansko ir Kramatorsko miestus, esančius pramoniniame Donbaso regione, kurio Maskvai dar nepavyko visiškai užimti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min