Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Čikagos policininkai su sulaikytu juodaodžiu nusifotografavo kaip su medžioklės laimikiu

Čikagos policininkai su sulaikytu juodaodžiu nusifotografavo kaip su medžioklės laimikiu
Teismo paviešinta nuotrauka / Čikagos policininkai su sulaikytu juodaodžiu nusifotografavo kaip su medžioklės laimikiu
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas pareigūnas buvo atleistas iš darbo, kitas yra atsidūręs už grotų jau prieš kelerius metus, tačiau naujai paviešina teismo gauta nuotrauka JAV sukėlė skandalą. Buvę Čikagos policininkai Jerome'as Finniganas (kairėje) ir Timothy McDermottas (dešinėje) laikydami šautuvus nusifotografavo prie sulaikyto juodaodžio, kuriam buvo uždėti ragai, rašo „The Guardian“.

Ilinojaus teisėjas Thomas Allenas paskelbė ilgai neviešintą nuotrauką, kurią policijai prokurorai perdavė 2013 m. Tikslus laikas, kada ji daryta, nėra žinomas – fotografuota tarp 1998 ir 2003 m. Harrisono policijos apygardos poste. 

Šis postas – maždaug už mylios nuo Homano aikštės. „The Guardian“ šiemet buvo paskelbę, kad aikštėje esančiame pastate policijos pareigūnai kankino žmones ir kitaip pažeidė jų teises.

Policijos inspektorius Garry McCarthy nuotrauką pavadino šlykščia ir pareiškė, kad toks elgesys nebus toleruojamas. „Todėl nė vienas iš šių pareigūnų ir nebedirba policijoje“, – teigė jis.

J.Finniganas buvo atleistas dar prieš nuotraukai patenkant į prokurorų rankas. Jis buvo nuteistas 12 metų kalėjimo už mokesčių vengimą ir vagystę. Tačiau ši nuotrauka tapo priežastimi 2014 m. atleisti T.McDermottą. Už jo atleidimą balsavo 5, prieš – 4.

T.McDermottas, kuris teismo buvo prašęs nuotrauką išlaikyti paslaptyje, dabar teisme bando užginčyti atleidimą iš darbo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min