15min be reklamos
2022 12 06, 07:56 Atnaujinta 2022 12 06, 08:08

Liepsnoja dar vienas Rusijos aerodromas: atakavo dronas

Dronas atakavo arerodromą Rusijos Kursko srityje prie Ukrainos sienos, antradienį pranešė vietos gubernatorius.
Atakuotas Kursko aerodromas
Atakuotas Kursko aerodromas / Socialinių tinklų nuotr.

Pasak Kursko srities gubernatoriaus Romano Starovoito, dėl bepiločio lėktuvo atakos užsidegė kuro saugykla, skelbia „Unian“. Gaisras gesinamas.

„Netoli Kursko aerodromo dėl bepiločio lėktuvo atakos užsiliepsnojo naftos saugykla. Nukentėjusiųjų nėra. Gaisras lokalizuojamas. Įvykio vietoje dirba visos specialiosios tarnybos“, – sakė R.Starovoitas.

O liudininkai praneša, kad dronų ataka sukėlė didelį gaisrą. Kelių miesto rajonų gyventojai mato aerodrome vykstantį gaisrą, rašo „Unian“.

Pranešimas pasirodė kitą dieną po to, kai Maskva apkaltino Ukrainą dronais smogus dviem kitiems aerodromams.

Rusijoje į pietryčius nuo Maskvos esančiame Riazanės regione aerodrome pirmadienio rytą užfiksuotas sprogimas. Toks pats incidentas užfiksuotas ir Rusijos Saratovo srityje esančiame Engelse.

Rusijos valstybinė naujienų agentūra „RIA Novosti“, remdamasi šaltiniu gelbėjimo tarnybose, pranešė apie tris žuvusiuosius ir šešis sužeistuosius Riazanėje. Taip pat pranešta apie vieną nukentėjusį lėktuvą. Teigta, jog šiame aerodrome sprogo benzinvežis.

Tuo metu Engelso aerodrome buvo apgadinti du Rusijos lėktuvai Tu-95. Būtent šiais orlaiviais Rusija vykdė masinius smūgius prieš Ukrainą. Šie lėktuvai sparnuotosiomis raketomis atakavo Dniprą, Ivano Frankivską, Lucką, Odesą ir kitus Ukrainos miestus.

Plačiau skaitykite čia: Rusija apkaltino Ukrainą atakavus aerodromus, ukrainiečiai paskelbė padarytos žalos nuotraukas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min