Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaizdo įrašas: seserys Indijoje diržais ir spyriais apsigynė nuo priekabiautojų autobuse

Kadras iš filmuotos medžiagos
Kadras iš filmuotos medžiagos
Šaltinis: 15min
0
A A

Dvi seserys autobuse šiaurės Indijoje apsigynė nuo vyrų, kurie pradėjo prie merginų priekabiauti. Autobuso keleivis nufilmavo, kaip seserys Arati ir Pooja diržu muša ir spiria į užpuolikus.

„Vienas iš vaikinų pradėjo liesti mano sesę, rodyti bučinius, – Arati pasakojo vietos žiniasklaidai. – Pasakiau, kad dingtų arba aš jį pamokysiu. Tada jis pasikvietė kitą vaikiną ir pasakė, kad reikia sumušti dvi merginas. Tuomet į autobusą įlipo dar vienas jų draugas.“

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip merginos savo diržais muša užpuolikus, o kiti autobuso keleiviai nieko nedaro, kad joms padėtų. „Mother Jones“ rašo, kad įraše net girdėti, kaip kiti žmonės merginas ragina nerašyti skundo policijai dėl užpuolimo.

VIDEO: Dvi seserys Indijoje apsigynė nuo užpuolikų

Po vaizdo įrašo paviešinimo buvo suimti visi trys vyrai, o filmuota medžiaga išplito visame pasaulyje. Ji šokiruoja ne tik dėl užpuolikų elgesio, bet dėl to, kad aplinkiniai visiškai nereaguoja į jų akyse vykusį seksualinį priekabiavimą. Oficialiais duomenimis, kasdien Indijoje išprievartaujama 93 moterys.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min