15min be reklamos
2018 08 26, 13:44

Irano parlamentas pareiškė nepasitikėjimą ekonomikos ministru

Irano parlamentas sekmadienį pareiškė nepasitikėjimą ekonomikos ministru Masoudu Karbasianu, sudavęs dar vieną smūgį vyriausybei, kuri yra aštriai kritikuojama dėl atsako į vis gilėjančią ekonominę krizę. Per balsavimą, kuris buvo tiesiogiai transliuotas per valstybinį radiją, už apkaltą ministrui balsavo 137 įstatymų leidėjai. Dar 121 jai nepritarė, o du parlamentarai susilaikė.
Masoudu Karbasianu
Masoudu Karbasianu / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Iranas

M.Karbasianas yra jau antrasis prezidento Hassano Rouhani ministrų kabineto narys, kuriam šį mėnesį buvo pareikšta apkalta.

Rugpjūčio 8-ąją parlamentas pareiškė nepasitikėjimą darbo ministru Ali Rabiei.

Pastarosiomis savaitėmis spaudimas Irano prezidentui didėjo – kritikai reikalauja, kad jis pertvarkytų savo komandą, atsakingą už ekonomikos reikalus.

Jungtinėms Valstijoms pasitraukus iš istorinio 2015 metais pasirašyto susitarimo dėl Irano branduolinės programos, Vašingtonas šio mėnesio pradžioje grąžino Teheranui dalį vienašališkų sankcijų.

Vis dėlto ši Vidurio Rytų valstybė jau anksčiau buvo atsidūrusi keblioje padėtyje dėl nedarbo ir mažų investicijų ir vyriausybė, regis, neįstengia išspręsti šių problemų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min