Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 5d. 12:39

Išpuolį Londone įvykdęs Zakaria Bulhanas bandė žudytis ir kentė patyčias

Vieta Londone, kur peiliu per išpuolį nužudyta amerikietė.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Vieta Londone, kur peiliu per išpuolį nužudyta amerikietė.
Jaunas vyras, trečiadienio vakarą Londono Russelo aikštėje peiliu sužeidęs šešis žmones, iš kurių vienas neišgyveno, įvardintas. 19-metis iš Somalio kilęs Norvegijos pilietis Zakaria Bulhanas, pasak šeimos draugų, per pastarąjį pusmetį tris kartus mėgino atimti sau gyvybę.

Daugiau nei 30 pareigūnų apieškojo įtariamojo butą Tootingo rajone. Socialiniame būste jaunas vyras gyveno su šeimos nariais. IT mokslus krimtęs studentas į Jungtinę Karalystę imigravo 2002-aisiais. Šiemet Z.Bulhanas baigė pirmąjį studijų kursą.

Paskelbus suimtojo tapatybę, jo draugai buvo šokiruoti, mat nesitikėjo, kad mokytojų numylėtinis galėjo įvykdyti tokį išpuolį.

Moteris buvo subadyta virtuviniu peiliu į nugarą pačiame Londono centre. Liudininkų teigimu, paskutiniai aukos žodžiai buvo: „Jis vis dar čia, vis dar čia.“

Penktadienį įtariamasis apklausiamas, o tuo pat metu nusikaltimo vietoje dedamos gėlės ir žvakės nužudytosios Darlene Horton atminimui. Į pensiją išėjusi amerikietė mokytoja Londone lankėsi su vyru. Moteris buvo subadyta virtuviniu peiliu į nugarą pačiame Londono centre. Liudininkų teigimu, paskutiniai aukos žodžiai buvo: „Jis vis dar čia, vis dar čia.“ Moteris mėgino įspėti aplinkinius apie pavojų.

Ginkluotosios pajėgos užtruko 6 minutes, kol atvyko į nusikaltimo vietą bei sustabdė užpuoliką elektrošoku. Z.Bulhanas naktį praleido ligoninėje, o kitą dieną buvo suimtas ir apkaltintas žmogžudyste.

Policija pranešė, kad teroristinio išpuolio galimybė nebetiriama ir koncentruojamasi tik į psichinę suimtojo būklę. „The Times“ pranešė, kad artimos suimtojo draugės teigimu, jis ne kartą kėlė prieš save ranką.

Nors suimtasis, pasak, draugų, buvo atsidavęs musulmonas, jis gerbė ir kitas religijas išpažįstančius žmones.

Mergina pasakojo, kad Z.Bulhanas jautėsi prastai, tad pats sau kviesdavosi greitąją pagalbą, nes žalodavo save. Buvę klasės draugai teigė, kad tylus ir gerai besimokantis vaikinas neretai tapdavo patyčių auka. Nors suimtasis, pasak draugų, buvo atsidavęs musulmonas, jis gerbė ir kitas religijas išpažįstančius žmones.

Be to, kad nužudė amerikietę, įtariamasis peiliu subadė dar penkis žmones. Viena iš jo aukų tapo 18-metė Izraelio pilietė, atostogavusi Londone. Merginai užpuolikas peiliu perrėžė ranką tuo metu, kai ji, manydama, kad vaikinas nukentėjusysis, bandė jam padėti.

Iš ligoninės neišleista Yovel Levkowki džiaugiasi, kad jai labai pasisekė, mat kitą moterį Z.Bulhanas subadė tiesiai jai prieš akis ir mergina matė mirštančią auką. Dar vieno, ligoninėje gydomo vyro būklė sunki. Britas buvo subadytas į pilvą ir dar prižiūrimas medikų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min