Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV pagrobta moteris 18 metų buvo laikoma slaptame kieme už namo (video)

Jaycee Lee Dugard, kurios tėvai nematė nuo pat pagrobimo, kai jai buvo 11 metų, buvo surasta po atsitiktinio policijos ir Phillipo Garrido susidūrimo.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jaycee Lee Dugard, kurios tėvai nematė nuo pat pagrobimo, kai jai buvo 11 metų, buvo surasta po atsitiktinio policijos ir Phillipo Garrido susidūrimo.
Šaltinis: BNS
0
A A

Jungtinėse Valstijose moteris, kuri buvo pagrobta dar maža mergaitė ir vėl pasirodė tik po 18 metų, visą tą laiką buvo laikoma slaptame kieme už namo ir nuo pagrobėjo pagimdė du vaikus, ketvirtadienį pranešė policija.

Jaycee Lee Dugard, kurios tėvai nematė nuo pat pagrobimo, kai jai buvo 11 metų, buvo rasta po atsitiktinio policijos ir Phillipo Garrido susidūrimo. Ph.Garridas yra įtariamas J.L.Dugard pagrobimu ir žaginimu.

AFP/Scanpix nuotr./Ph.Garrido, kuris yra teistas už žaginimą, ir jo žmona Nancy buvo nuvežti į areatinę.
AFP/„Scanpix“ nuotr./Ph.Garrido, kuris yra teistas už žaginimą, ir jo žmona Nancy buvo nuvežti į areštinę.

Ph.Garrido, kuris yra teistas už žaginimą, ir jo žmona Nancy buvo nuvežti į areštinę. Per kratą jų namuose Antioke (Kalifornija)  aptiktas „slaptas kiemelis kieme už namo“, – sakė Fredas Kollaras iš El Doreido apygardos šerifo biuro.

„Tame slaptame kiemelyje buvo palapinių, stoginių ir ūkinių pastatų; jame Jaycee ir mergaitės praleido beveik visą savo gyvenimą“, – nurodė jis.

Policija taip pat rado galiniame kieme paslėptą automobilį, kurio išvaizda atitinka pradinį pranešimą apie automobilį, kurį vairavo J.L.Dugard pagrobėjai.

„Palapinės ir ūkiniai pastatai stovėjo pagal strateginį planą, kad vidaus nesimatytų iš lauko ir kad aukos būtų izoliuotos nuo kontaktų su išore, – sakė F.Kollaras. – Nė vienas iš vaikų niekada nelankė mokyklos. Jie niekada nėra buvę pas gydytoją.“

Policija nustatė, kad du nepilnamečiai, kurių vardai neskelbiami, yra J.L.Dugard ir Ph.Garrido vaikai. Nepaisant aplinkybių, J.L.Dugard yra „geros sveikatos, nors 18 metų gyvenimo galiniame kieme daro savo“, nurodė F.Kollaras.

J.L.Dugard 1991 metų birželio 10 dieną pagrobė du automobiliu atvažiavę žmonės jos patėvio Carlo Probyno akivaizdoje. Jis dviračiu vijosi automobilį, bet pagrobimui sutrukdyti negalėjo. „Aš buvau praradęs viltį“, – „ABC News“ sakė C.Probynas.

Jis, žmona Terry ir kita duktė ketvirtadienį ryte atskrido iš Riversaido Kalifornijoje į San Fransiską susitikti su J.L.Dugard.

Ši pagrobimo byla iš vietos pajudėjo rugpjūčio 25 dieną, kai policija Kalifornijos universitete Berklyje pastebėjo Ph.Garrido, bandantį patekti į universiteto miestelį, sakė F.Kollaras.

„Šis budrus Berklio policijos pareigūnas atkreipė dėmesį į Garrido ir dvi jaunas moteris, kurios buvo su juo. Policijos pareigūnai patikrino Garrido praeitį ir pamatė, kad jis yra laikinai atleistas nuo federalinės kalėjimo bausmės prieš terminą“, – nurodė F.Kollaras.

58 metų Ph.Garrido 1971 metais buvo nuteistas dėl kaltinimų žaginimu ir pagrobimu.  Vėliau policininkai susisiekė su Kalifornijos lygtinio atleidimo nuo laisvės atėmimo bausmės tarnyba, ši išsikvietė Ph.Garrido patikrinti.

„Garrido atsivedė du mažamečius, Nancy Garrido ir moterį, vardu Allissa. Lygtinio atleidimo nuo laisvės atėmimo bausmės agentas per savo apsilankymus tame name niekada nebuvo matęs tų asmenų, Allissos ir dviejų mažų vaikų, tad pamanė, kad tie asmenys yra įtartini“, – sakė F.Kollaras.

Agentas susisiekė su Konkordo (Kalifornija) policijos departamentu. Jis apklausė Allissą ir nustatė, kad iš tikrųjų ji yra J.L.Dugard. 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min