Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV portalas paviešino nuotraukas su Maidane šaudžiusiais Viktoro Janukovyčiaus valdžios snaiperiais

Maidano aikštė
Sergejaus Staponkaus nuotr. / Maidano aikštė
Šaltinis: 15min
0
A A

Amerikiečių portalas „The Daily Beast“ paskelbė nuotraukas, kuriose užfiksuoti snaiperiai, šaudę Kijevo Nepriklausomybės aikštėje ir Instituto gatvėje vasario 20 d.

„Nuotraukos ir 90 gigabaitų filmuota medžiaga yra svarus įrodymas, kad kruvini susirėmimai Maidane buvo Viktoro Janukovyčiaus prorusiško režimo užsakymas. Vis dėlto tai nesutrukdė Kremliui sukurti savo istorijos apie įvykius“, – rašo portalas, kurį cituoja naujienų agentūra „Unian“.

Nuotraukose matyti, kaip prie Saugumo tarnybos pastato Kijeve, renkasi ginkluoti specialiojo padalinio „Alfa“ kariai. Prieš palikdami pastato teritoriją jie ant galvų užsideda balaklavas.

Nuotraukas galite rasti čia.

Vasario 20 d. prie Ukrainos saugumo tarnybos pastato Kijeve buvo susirinkę keliasdešimt žmonių. Dauguma jų – elitinio specialiojo padalinio „Alfa“ kariškiai, su neperšaunamomis liemenėmis, šalmais, šaudmenimis, snaiperių šautuvais ir modifikuotais automatais „Kalašnikov“. Kai kuriuose iš jų – skeveldrinės granatos. Anot ekspertų, tai nėra skirta malšinti neramumams.

Priminsime, kad Ukrainos generalinė prokuratūra nustatė snaiperius, kurie Maidane žudė žmones.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min