Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 7d. 16:45

Kelne moteris užgauliojęs migrantas: „Privalote su manim elgtis gražiai. Mane čia pakvietė ponia Merkel“

Kelne sulaikomas chuliganas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kelne sulaikomas chuliganas
Kelno policijos ataskaitos rodo, kad vyrų gaujoje, kuri Naujųjų naktį kabinėjosi prie moterų ir jas užgauliojo, buvę migrantai aršiai gynė savo teises, rašo „The Telegraph“.

Vienas iš chuliganų policijos pareigūnui teigė: „Aš esu siras. Privalote su manimi elgtis gražiai. Mane čia pakvietė ponia Merkel.“ Vokietijos policija nepatvirtino informacijos, kad užpuolikų gretose buvo praėjusiais metais į šalį atvykusių migrantų, tačiau ataskaitose užfiksuoti pasisakymai leidžia spręsti, kad gaujoje jų buvo.

Pranešama, kad vienas iš sulaikomų užpuolikų policininkų akivaizdoje sudraskė laikiną leidimą gyventi Vokietijoje, kuriame buvo užfiksuoti jo asmens duomenys. Ataskaitoje skelbiama, kad sulaikomas jis šaukė, kad tuojau pat gali gauti naują tokį patį leidimą.

Kelno policijos pareigūnai patvirtino vaizdo įraše atpažinę dar 16 įtariamųjų, kurie kaltinami Naujųjų naktį priekabiavę prie moterų ir užgaulioję jas bandžiusius ginti asmenis.

Liudininkų teigimu, gaujos šėlsmo nesustabdė net atvykę policijos pareigūnai. Iš Šiaurės Afrikos kilusių asmenų grupė siautėjo ant Kelno katedros laiptų, mėtė butelius ir sprogdino petardas.

Policijos pareigūnams siautėjančią gaują pavyko išsklaidyti tik apie vidurnaktį, o komisariatus užtvindė moterys, norėjusios parašyti pareiškimus dėl patirto smurto ir seksualinio priekabiavimo.

„Daugybė moterų atvyko į policijos komisariatus vienu metu. Daugelis jų buvo patyrusios šoką. Pareigūnai tiesiog fiziškai nespėjo pildyti visų dokumentų“, – pasakojo vienas policijos pareigūnas. Iš viso registruota 150 nusikalstamų veikų. Dvi iš jų – prievartinių lytinių santykių atvejai.

Pažėrė kritikos Angelai Merkel

A.Merkel liberalios politikos pabėgėlių atžvilgiu kritikai tvirtino, kad išpuoliai Kelne įrodo, jog lyderė žaidžia su ugnimi, neturėdama aiškių planų, kaip integruoti naujus atvykėlius, daugiausiai musulmonus.

Dešinioji populistinė partija „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), kuri tikisi gauti vietų per kovą vyksiančius trejus regioninius rinkimus, sakė, kad pastarieji incidentai yra „nevaldomos imigracijos rezultatas“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Moterys Kelne susirinko į protestą dėl seksualinių išpuolių
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Moterys Kelne susirinko į protestą dėl seksualinių išpuolių

„Matome katastrofinės prieglobsčio ir migracijos politikos piktinamus padarinius Vokietijos kasdienei tikrovei“, – sakė partijos lyderė Frauke Petry.

Antradienį 200–300 žmonių susirinko Kelno katedroje, ragindami užtikrinti didesnę pagarbą moterims.

Viena demonstrantė laikė plakatą su užrašu: „Ponia Merkel, ką jūs darot? Tai baugina.“

„Jeigu prieglobsčio prašytojai arba pabėgėliai vykdys tokio pobūdžio išpuolius, ... jų viešnagė Vokietijoje staigiai baigsis“, – perspėjo A.Merkel sąjungininkų Bavarijoje – Krikščionių socialinės sąjungos – generalinis sekretorius Andreas Scheueris. Ši partija pareikalavo, kad A.Merkel nustatytų aiškų priimamų atvykėlių skaičių – ne daugiau negu 200 tūkst. per metus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min