Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 19d. 20:05

KGB skyriuje Dresdene dirbęs Vladimiras Putinas buvo išgerti mėgstantis tinginys

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas

Pikantiškas ir net šokiruojančias Rusijos prezidento Vladimiro Putino gyvenimo detales atskleidė Vokietijos dokumentinio filmo kūrėjai. Jie įsitikinę, kad V.Putiną kamuoja didžiulė baimė pasenti. Rusijos prezidento biografiją temdo ir faktai apie smurtą prieš buvusią žmoną Liudmilą bei atmestiną darbą Rytų Vokietijoje. Be to, po penkių pasikėsinimų nužudyti, V.Putiną persekioja kontrolės manija, rašo „The Daily Mail“.

Turi V.Putinas ir kitų keistenybių. Miega jis ilgai ir dirbti pradeda tik popiet. Prieš tai jam būtina užvalgyti varškės, pasimėgauti kontrastine vonia ir gimnastikos treniruote brangios amerikiečių sporto įrangos pilnoje salėje.

Šias V.Putino gyvenimo detales dokumentiniame filme, kuris parodytas ZDF kanalu, pasakojo biografas Benas Judahas. Teigiama, kad V.Putinas paniškai bijo pasenti, todėl 2010 m. jam atlikta plastinė veido operacija. 

Tačiau smulkmeniškai planuodamas savo laiką, kitų laiko jis netaupo. Teigiama, kad V.Putinas dažnai vėluoja į priėmimus. Kartą jis net Anglijos karalienę privertė jo laukti pusvalandį, o ministrai jo laukia net ir po kelias valandas.

Vokietijos televizijos kompanija neslepia, kad į KGB šnipus V.Putinas iškilo brisdamas iš Sankt Peterburgo lūšnynų skurdo. Pažymima, kad V.Putino karjera vis dėlto neturi ryškios pradžios. Kuomet vadovavo KGB skyriui Dresdene Rytų Vokietijoje 1985–1990 m., jis buvo apibūdinamas kaip išgerti mėgdavęs tinginys. Jis buvo tik formalus šnipas, drąsus tik tol, kol jam nekyla pavojus.

Jis buvo tik formalus šnipas, drąsus tik tol, kol jam nekyla pavojus.

Dokumentinio filmo kūrėjams pavyko išpešti pikantiškų detalių apie V.Putino elgesį to meto vakarėliuose. Vieno solenizanto dukra prisiminė, kaip girtas V.Putinas prie jos priekabiavo.

Vienas šaltinis, taip pat dirbęs KGB štabe Dresdene, filmo kūrėjams sakė, kad V.Putinas reguliariai mušdavo savo žmoną Liudmilą. Jis ją vedė 1983 m., yra susilaukę dviejų dukterų. Jie išsiskyrė praėjusiais metais.

Kaimynai dokumentinio filmo kūrėjams pasakojo, kaip jis kartą praganė raktus nuo ypač svarbių KBG duomenų ir pakabino skelbimą dėl jų ant medžio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min