Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 10d. 21:58 , Atnaujinta: 2014 liepos 11d. 00:39

Kijevo politikas neigia, kad Rytų Ukrainoje pagrobtas Maidano kazokas Michailas Gavriliukas

Maidano kazokas Mikhailas Gavriliukas
Kadras iš filmuotos medžiagos / Maidano kazokas Mikhailas Gavriliukas

Teroristai Rytų Ukrainoje pagrobė nacionaliniu didvyriu vadinamą Maidano kazoką Michailą Gavriliuką, kuris po internete išplatinto šiurpaus vaizdo klipo tapo „Berkut“ sadizmo Maidane simboliu.

Trečiadienio ryte M.Gavriliukas kartu su trimis kitais vyrais iš Kijevo išvyko į Slovjanską, rašo TSN.ua. Jie Ukrainos kariams ir juos palaikantiems žmonėms išgabeno maisto, medikamentų, higienos priemonių.

Paklaustas, kur jis yra – Donecke ar Luhanske, M.Gavriliukas atsakė: „Blogiau“

Ketvirtadienį pranešta, kad visi keturi vyrai pateko į teroristų nelaisvę. Apie 9.30 M.Gavriliukas paskutinį kartą paskambino savo draugui, tačiau jų pokalbis buvo labai trumpas. Kazokas tespėjo pasakyti, kad jie buvo pagrobti.

Paklaustas, kur jis yra – Donecke ar Luhanske, M.Gavriliukas atsakė: „Blogiau“. Jo draugas mano, kad teroristai į nelaisvę paimtus vyrus gali išgabenti į Rusiją, jeigu dar to nepadarė.

Daugiau M.Gavriliukas nieko nebespėjo atsakyti. Šiuo metu niekas jo telefonu neatsiliepia.

Papildyta 00.39 val. Neigiama, kad jis pagrobtas

Partijos „Svoboda“ („Laivė“) atstovas ir Kijevo miesto tarybos deputatas Oleksandras Aronecas savo „Facebook“ profilyje neigia, kad M.Gavriliukas dingo.

„Šiandien žiniasklaida paskelbė, kad kazokas Gavriliukas buvo pagrobtas ir jį norima nušauti. Tai netiesa, – parašė O.Aronecas. – Jį tikrai norėjo sučiupti, bet šiandien jį Slovjanske matė Artemas Zaika ir „Svoboda“ skyriaus Luhansko vadovas Artemas Zaika ir sakė, kad jam viskas gerai.“

Anot jo, M.Gavriliukas telefoną išjungė dėl saugumo priežasčių. Vėliau šią informaciją O.Aronecas ištrynė.

 

Sausio pradžioje 34-erių M.Gavriliukas buvo nufilmuotas, kai iš jo – išrengto ir sumušto – tyčiojosi specialiosios paskirties milicijos dalinių „Berkut“ smogikai.

Ištrūkęs iš sadistiško košmaro vyras grįžo pas protestuotojus ir pažadėjo, kad „Berkut“ sulauks visų kazokų keršto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min