Taip Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pakomentavo Ukrainos smūgius Rusijos teritorijoje. Jo žodžius citavo Rusijos valstybinė žiniasklaida.
„Dinamika akivaizdi – mūsų kariuomenė puola visoje fronto linijoje. Tam tikru momentu Kyjivo režimui prasidės negrįžtami procesai“, – pareiškė Peskovas.
Komentuodamas smūgius Rusijos teritorijoje, Kremliaus atstovas teigė, kad Kyjivas „priešinasi kaip gali“. Jis taip pat tikino, kad Maskva deda pastangas mažinti tokių atakų padarinius, o Rusijos kariuomenė ir kitos tarnybos esą tai daro visą parą.
Peskovas dar kartą užsiminė ir apie branduolinius ginklus, kurie, anot jo, „šiuo metu saugo pasaulį nuo pasaulinio karo“.
„Iš esmės pasaulyje mums nieko kito nebeliko, tik branduolinis atgrasymas... Branduolinis atgrasymas veikia. Mes Rusijos Federacijoje tai aiškiai suprantame, ir šiuo metu tai yra tarptautinio saugumo kertinis akmuo“, – pridūrė jis.
Kaip anksčiau skelbė UNIAN, birželio 18-osios naktį Ukrainos dronai smogė Maskvos naftos perdirbimo gamyklai.
Komentuodamas šią plataus masto ataką, Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad tai buvo „visiškai teisingas atsakas į Rusijos smūgius mūsų miestams ir dar vienas svarbus mūsų karių darbo prieš objektus, palaikančius Rusijos karinę mašiną, rezultatas“.
Neseniai Ukrainos gynybos pajėgos taip pat visiškai sunaikino geležinkelio tiltą per Šiaurės Krymo kanalą netoli Razdolnojės gyvenvietės Kryme. Kariškių teigimu, dronų smūgio metu buvo sunaikinti geležinkelio bėgiai ir sugriuvo vienas tilto tarpatramis.
Be to, birželio 24-osios naktį dronai surengė plataus masto ataką Kryme, dėl kurios Sevastopolyje dingo elektros energija. Miesto Rusijos paskirtas „gubernatorius“ Michailas Razvožajevas patvirtino, kad buvo atakuota energetikos infrastruktūra. Manoma, kad pagrindinis taikinys buvo Balaklavos šiluminė elektrinė – vienas svarbiausių Krymo elektros sistemos objektų.
