Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maskvos milicija išplatino terorisčių mirtininkių ir jų galimų bendrininkų nuotraukas

Žuvusių mirtininkių nuotraukos, išplatintos milicijos
Žuvusių mirtininkių nuotraukos, išplatintos milicijos
Šaltinis: 15min
0
A A

Maskvos milicija antradienį ėmė demonstruoti didelį aktyvumą, siekdama įgyvendinti premjero V.Putino pažadą išsiaiškinti teroro akto organizatorius.

Istorijos pradžia

Milicija paskelbė žinanti, kad mirtininkų bendrininkas buvo kažkoks Matajevas, praneša agentūra „Interfax“. Milicijos skyriams išsiųstas jo fotorobotas.

Maždaug 30 metų 180 cm ūgio įtariamasis vilkėjo mėlyna struke, ant galvos buvo užsimaukšlinęs tamsią sportinę kepurę, avėjo baltais sportiniais bateliais. Vienas iš nurodytų bruožų – nedidelė įtariamojo barzdelė.

Anksčiau informacijos agentūrų pranešimuose pilietis Matajevas nebuvo minimas, rašyta tik apie moteris, kurios į metro pateko per stoties „Jugo–Zapadnaja“ įėjimą ir ten buvo užfiksuotos apsaugos kamerų.

„LifeNews“ praneša, kad dabar jau teigiama, jog kadruose matomas Matajevas ir dvi moterys su didelėmis rankinėmis. Todėl milicija ieško ir dviejų pietietiškos išvaizdos 25–40 metų moterų, kurios neva paskambino mobiliaisiais telefonais ir taip susprogdino įtaisus kolegių mirtininkių rankinėse.

Kaip rašo laikraštis „Kommersant“, liudininkai pasakoja, kad susiprogdinusių  vadinamųjų šachidžių kūnus teko surinkti kaip mozaikas. Iš trūkstamų kūnų dalių ir sužalojimų ekspertai nustatė, kad sprogmenys buvo paslėpti ne diržuose, o moteriškose rankinėse, kurios kabėjo „pilvo lygyje“. 

Abi sprogdintojos – jaunos moterys, apie 20–25 metų, pietietiškos išvaizdos. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min