Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 02 02, 13:32

Miuncheno metro – migrantų ataka prieš moterį gynusius pensininkus

Vokietiją sukrėtė dar vienas migrantų išpuolis prieš vietos gyventojus. Internete patalpintas vaizdo įrašas, kuriame matoma kaip grupė jaunų imigrantų metro puola du pensinio amžiaus vokiečius po to, kai jie užstojo jauną migrantų priekabiavimą patyrusią moterį, rašo „Daily Mail“.
Miuncheno metro
Miuncheno metro / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įraše, kuris nufilmuotas mobiliuoju telefonu, matoma kaip arabiškos išvaizdos vyriškiai vieną vyrą laiko už rankos ir įžeidinėja, o kitą laiko už kaklo.

Miuncheno gyventojo Tomo Rotho, kuris įrašą patalpino į „Facebook“, teigimu, muštynės prasidėjo, kai vienas iš migrantų pradėjo kabinėtis prie moters ir uždėjo ranką ant jos pečių. Reaguodama į tai, moteris jį pradėjo stumti nuo savęs, o įsiutęs vyras iš pykčio visa jėga trenkė į metro vagono langą.

Migranto auka tapusiai moteriai į pagalbą atskubėjo kiti keleiviai. T.Rothas tikino, kad galiausiai situaciją pavyko sukontroliuoti, nes vagone, be migrantų, buvo dar apie 20 žmonių.

„Po to, kai traukinys atvyko, iškviečiau policiją. Jie pasakė, kad nieko negali padaryti“, – pasakoja T.Rothas.

Vokietiją migrantų išpuoliai sukrečia jau ne pirmą sykį. Naujųjų metų naktį Kelne grupė „arabiškos ir šiaurės afrikietiškos išvaizdos“ imigrantų, tarp kurių buvo ir pabėgėlių, masiškai priekabiavo prie moterų.

Apie panašius migrantų nusikaltimus pastaruoju metu dažnai praneša ir kitos Europos šalys.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min