TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muamaras Kadhafi bus palaidotas slaptoje vietoje

N-18
18-metis Muamaro Kadhafi žudikas skelbiamas didvyriu
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Pistoletas, kuriuo neva buvo nušautas M.Kadhafi
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujoji Libijos valdžia paskelbė, kad ketvirtadienį nukautas buvęs diktatorius Muamaras Kadhafi bus palaidotas slapta pagal musulmoniškus papročius. Jo laidotuvių vieta nebus skelbiama viešai tam, kad vėliau netaptų jo šalininkų piligrimystės vieta, skelbia „Al-Arabiya“.

Tai, kad M.Kadhafi bus laikomas kankiniu, jau pareiškė Venesuelos prezidentas Hugo Chavezas. Todėl Libijos valdžia nusprendė, kad buvusį diktatorių verčiau palaidoti slapta.

Libijos sukilėlių atstovai sako, kad M.Kadhafi turbūt bus palaidotas penktadienį Misratoje.

Nėra tiksliai žinoma, kur šiuo metu yra laikomas M.Kadhafi kūnas. „Al-Arabiya“ skelbia, kad kūnas saugomas viename iš Misratos prekybos centrų, o „Al Jazeera“ – kad vienoje iš mečečių.

Skelbiama, kad ketvirtadienį nušautas ir vienas iš M.Kadhafi sūnų – jo kūnas demonstruojamas viešai. „Reuters“ praneša, kad norinčiųjų nufilmuoti ar nufotografuoti kūną mobiliaisiais telefonais tiek daug, jog net susidarė eilės.

Atnaujinta 12.40 val. Kaip praneša „Sky News“, M.Kadhafi laidotuvės turbūt bus atidėtos. Kaip „Reuters“ sakė sukilėlių atstovai, norima įsitikinti, kad „visi sunžinos, jog M.Kadhafi negyvas.“

Pagal islamo teisę musulmonai paprastai turi būti palaidoti per 24 valandas po mirties.

Internete plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti M.Kadhafi tuo momentu, kai jį sučiupo sukilėliai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min