Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusų šnipės akiratyje buvo atsidūrę ir britų princai

Anna Chapman
Kadras iš video / Anna Chapman
Šaltinis: 15min
0
A A

Jungtinės Karalystės žvalgyba MI5 aptiko ryšį tarp gražuolės rusų šnipės Annos Chapman ir karališkosios šeimos.

Raudonplaukė Anna Chapman pamažu skynėsi kelią į princų draugų būrį. Turėdama aiškų tikslą susitikti su Williamu ir Harry A.Chapman dažnai lankydavosi jų pamėgtame naktiniame klube „Boujis“.

MI5 pareigūnai neatidėliotinai ėmė tirti, ar A.Chapman, viena iš dešimties JAV sulaikytų įtariamų Kremliaus šnipų, iš tiesų kėlė grėsmę princams. Raudonplaukė vieno Rusijos diplomato duktė buvo viena iš moterų, vilkinčių žinomų dizainerių drabužius ir besilankančių prašmatniame Vakarų Londono naktiniame klube bei mėginančių susitikti su princais, „Sunday Mirror“ cituoja neįvardytą įtariamos šnipės draugą.

Tiesa, pareigūnams gali būti sudėtinga įrodyti, kad A.Chapman kada nors buvo susitikusi su princais, nes klubas „Boujis“ laikosi savo ypatingų taisyklių. „Tačiau bet kokia galimybė, kad įtariama šnipė buvo princų Williamo ir Harry kompanijoje, kelia didelį nerimą“, – „Sunday Mirror“ cituoja šaltinį, dirbantį saugume, tačiau jo neatskleidžia.

Šaltinio žodžiais tariant, „mėginimai apsaugoti princus alkoholio užtvindytoje aplinkoje visada buvo didelis galvos skausmas“.

Tarp karališkosios šeimos draugų, su kuriais bendravo A.Chapman, buvo „Boujis“ generalinis direktorius Jake'as Parkinsonas-Smithas. Praėjusiais metais jis buvo sučiuptas su kokainu. Manoma, kad J.Parkinsonas-Smithas, kuris didžiavosi pažinodamas princus, su raudonplauke įtariama šnipe buvo susitikęs bent keletą kartų.

Anot „Sunday Mirror“, A.Chapman lankėsi ir kitose karališkosios šeimos pamėgtose vietose, tarp kurių – naktiniai klubai „Movida“, „Tramp“ ir japoniško maisto restoranas „Nobu“.

Ji susipažino ir su Londono aukštuomenės atstove turtuole Shoshana Dadoun. Moterys kartu pietavo restorane „Cipriani“. A.Chapman teiravosi S.Dodaun apie jos pažintis su pasaulio kilmingaisiais ir lankymąsi Monako princo Alberto II rengiamuose vakarėliuose.

Raudonplaukės moters draugas sakė: „Aš prisimenu ją kalbėjus apie princus Williamą ir Harry. Bet ji buvo labai atsargi, kad neatrodytų kaip mergina, kuri slampinėja aplink norėdama juos pamatyti, nors ji darė būtent tai. (...) Bet ji niekada neužsiminė, ar kada nors iš tikrųjų susitiko su princais.“

Akcentuojama, kad A.Chapman karališkaisiais asmenimis ėmė domėtis 2005 metais, kai išsiskyrė su vyru Alexu Chapmanu.

Princų atstovė spaudai sekmadienį atsisakė ką nors komentuoti apie galimą Williamo ir Harry pažintį su A.Chapman.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min