Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasirodė antra vaizdo medžiaga, kaip „Berkut“ žemina speige nuogai išrengtą protestuotoją

N-18
Nuogai išrengtas ir mušamas Mikhailo Gavriliukas
Kadras iš filmuotos medžiagos / Nuogai išrengtas ir mušamas Mikhailas Gavriliukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Internete paskelbtas antrasis vaizdo siužetas, kaip specialiosios paskirties milicijos daliniai „Berkut“ tyčiojasi iš šaltyje nuogai išrengto EuroMaidano protestuotojo Mikhailo Gavriliuko.

Iš gretimų namų filmuotame siužete matyti, kaip „Berkut“ žaliūkai išrengia vyrą, jį stumdo, smūgiuoja į galvą.

VIDEO: „Berkut“ sadizmas

Pasirodžius pirmajam vaizdo klipui, ir Ukraina, ir užsienio valstybės buvo sukrėstos dėl nufilmuoto žiauraus valstybės milicijos elgesio. Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad ji aiškinasi įvykio aplinkybes.

Pirmąjį vaizdo siužetą apie neįtikėtiną sadizmą Kijeve pasauliui parodė milicininkas. Bijodamas susidorojimo jis jau pabėgo iš Ukrainos į vieną Europos Sąjungos valstybių.

Paaiškėjo, kad pirmąją vaizdo medžiagą apie neįtikėtiną sadizmą Kijeve pasauliui parodė milicininkas. TSN praneša, kad bijodamas susidorojimo jis jau pabėgo iš Ukrainos į vieną Europos Sąjungos valstybių.

Milicininkas TSN pasakojo, kad jis 12 metų tarnavo valstybei, tačiau po skandalingų „Berkut“ veiksmų iškart metė darbą. Jis parašė pareiškimą dėl išėjimo iš darbo ir perdavė vaizdo medžiagą draugui, kuris ją ir paskelbė internete. Abu jie dabar yra ieškomi.

„Aš bijojau, ir dabar bijau, tačiau negalima to toleruoti. Mano baimė – tik maža, palyginti su tuo, kokio svarbumo informacija yra šioje vaizdo medžiagoje“, – sakė jis.

Anot jo, specialiųjų pajėgų nariai jaučiasi nenugalimi – jų veiksmai nėra filmuojami, nėra įrašinėjami, todėl jie jaučiasi galintys daryti ką nori.

VIDEO: Vaizdo medžiagą paviešinęs milicininkas

Sumuštas ir žemintas 34-erių M.Gavriliukas ištrūkęs į laisvę pažadėjo, kad „Berkut“ sulauks visų kazokų keršto.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min