Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinė Boriso Nemcovo diena: žudikų taikiklyje jis buvo nuo pat ryto

Maskvoje nužudytas opozicijos lyderis Borisas Nemcovas
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr. / Maskvoje nužudytas opozicijos lyderis Borisas Nemcovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos tyrimo komitetas tęsia Maskvos centre akiplėšiškai nušauto opozicijos lyderio Boriso Nemcovo žmogžudystės bylos tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad žudikai politiką sekė nuo pat ryto.

B.Nemcovas buvo nušautas vėlų vasario 27-osios vakarą. Į jį iš nugaros žudikas paleido keturias kulkas. Antradienį politikas laidojamas Maskvoje.

Rusijos teisėsauga kol kas neskelbia, ar turi pagrindinę nusikaltimo versiją ir įtariamuosius. Tyrimo komiteto atstovas Vladimiras Markinas oficialiai pranešė, jog tiriamos visos versijos, vyksta aktyvūs tyrimo veiksmai.

Tuo tarpu Rusijos specialiosioms tarnyboms artimas portalas „Lifenews“ tvirtina, jog tyrėjai rekonstravo paskutinę B.Nemcovo gyvenimo dieną ir išnagrinėję stebėjimo kamerų įrašus esą nustatė maršrutą, kuriuo iš nusikaltimo vietos pabėgo žudikas.

Pagal stebėjimo kamerų „Potok“ duomenis, B.Nemcovo visureigį sekė trys automobiliai, kurie per dieną šešis kartus keitė vienas kitą.

„Lifenews“ tvirtina, kad tyrėjams pavyko rekonstruoti nusikaltimo vaizdą ir sudėlioti visą paskutinę 55 metų B.Nemcovo gyvenimo dieną.

Šaltiniai teisėsaugoje žurnalistams pranešė, kad politiko visureigį „Range Rover“ nusikaltėliai sekė nuo pat ryto.

Pagal stebėjimo kamerų „Potok“ duomenis, B.Nemcovo visureigį sekė trys automobiliai, kurie per dieną šešis kartus keitė vienas kitą.

B.Nemcovas vasario 27 d. 11 val. Šeremetjevo oro uoste pasitiko iš Kijevo atskridusią savo mylimąją 23 metų Aną Durickąją. Politiko automobilį beveik iki Maskvos sekė „Chevrolet“ markės automobilis. Vėliau jį pakeitė kitas automobilis, kuriuo nusikaltėliai B.Nemcovą sekė iki pat jo namų Maskvos centre. Nustatyta, kad B.Nemcovas su A.Durickaja savo namuose praleido beveik visą dieną.

Vakare politikas išvažiavo duoti interviu, o A.Durickaja – į spa saloną. Jiedu susitarė susitikti prekybos centre GUM. Vakare nusikaltėliai atsekė B.Nemcovą iki prekybos centro GUM, kur pamatė, kad jis savo vairuotoją su automobiliu paleido namo. Kai tapo aišku, kad pora į netoliese esančius namus grįš pėsčiomis, politiką sekę banditai apie 23.22 val. Maskvos laiku davė nurodymą atvažiuoti žudikų komandai.

Portalo duomenimis, automobilis, kuriame sėdėjo žudikas ir vairuotojas, buvo priparkuotas vienoje iš šalutinių gatvių. 23.29 automobilis apsisuko po Bolšoj Moskvoreckij tiltu ir privažiavo iki laiptų, vedančių į viršų. Ten 23.30 vairuotojas išsodino žudiką.

Žudikas užlipo ant tilto ir patraukė link ateinančių B.Nemcovo ir A.Durickajos. Kai jie prasilenkė, žudikas apsisuko ir 23.31 val. pradėjo šaudyti į aukos nugarą.

Tuo momentu automobilis su bendrininku privažiavo prie užpuolimo vietos, žudikas į jį įšoko ir automobilis leistinu greičiu, kad neatkreiptų dėmesio, nuvažiavo.

„Lifenews“ teigia turints stebėjimo kamerų įrašus, kuriuose matyti, kaip iškart po nužudymo nusikaltėlių automobilis pasuko į Bolotnaja gatvę, užvažiavo ant Bolšoj kamennyj tilto, o po to nuvažiavo į Mochovaja gatvę.

Automobilis Ochotnyj Riad gatve pravažiavo Valstybės Dūmos pastatą ir išnyko eismo sraute.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min