Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 28d. 23:00

Paslaptingi viražai Tailande: A.Navalno tyrimo žvaigžde tapusi sekso ekspertė iš už grotų prašo JAV pagalbos

Anastasija Vašukevič Tailande
„Instagram“ nuotr. / Anastasija Vašukevič Tailande

Save sekso eksperte vadinanti Anastasija Vašukevič, kurios padaryti vaizdo įrašai parodė, kaip oligarchas Olegas Deripaska susijęs su Kremliumi, regis, užsitraukė Maskvos nemalonę. Moteris buvo sulaikyta Tailande, kur antradienį kaip tik apsilankė Rusijos saugumo tarybos vadovas Nikolajus Patruševas. „Nastia Rybka“ įrašuose „Instagram“ prašo JAV padėti ir teigia turinti informacijos apie Rusijos ryšius su Donaldo Trumpo aplinka.

Iš Baltarusijos kilusi A.Vašukevič, kuri išgarsėjo, kai nufilmavo jachta į iškylą išsiruošusius O.Deripaską ir Rusijos vicepremjerą Sergejų Prichodką, Tailande buvo sulaikyta savaitgalį – policija sulaikė ir daugiau jos organizuotų „sekso pratybų“ dalyvių.

Iš sulaikymo centro (kalėjimas – kitas etapas) moteris ėmė skelbti vaizdo įrašus savo paskyroje „Instagram“ ir prašyti JAV žiniasklaidos bei žvalgybos tarnybų jai padėti. Esą ji turi duomenų apie JAV prezidento D.Trumpo ir Rusijos valdžios ryšius.

Ką Tailande veikė N.Patruševas?

O.Deripaska, su kuriuo A.Vašukevič esą buvo užmezgusi romaną, kažkada iš tiesų samdė buvusį D.Trumpo rinkimų kampanijos vadovą Paulą Manafortą.

Ir nors A.Vašukevič, geriau žinoma kaip „Nastia Rybka“, nepateikė jokių įrodymų, kad turi naujos informacijos apie Rusijos kišimąsi į 2016 metų JAV prezidento rinkimus, įvykiai Tailande gana mįslingi.

Pavyzdžiui, antradienio vakarą Tailando pareigūnai jau buvo paskelbę, kad A.Vašukevič ir kiti sekso pratybų dalyviai bus paleisti už užstatą. Bet netrukus moteris buvo įgrūsta į vieną kalėjimą, tuomet – jau į kitą. Iš suimtųjų taip pat buvo atimtos vizos.

„Instagram“ nuotr./Anastasija Vašukevič Tailande
„Instagram“ nuotr./Anastasija Vašukevič Tailande

„Jie jau buvo paleisti, bet tada atėjo kažkokie įtakingi rusai ir iš jų buvo atimtos vizos“, – teigė A.Vašukevič patikėtinis Pavelo Junko.

Anot P.Junko, trečiadienį A.Vašukevič ir jos partneris Aleksandras Kirilovas perdavė laišką JAV ambasadai Bankoke ir pasiprašė politinio prieglobsčio Amerikoje. Įraše „Instagram“ taip pat išreiškiama baimė dėl suimtųjų gyvybės.

Visa tai galėtų atrodyti kaip dramatiškas spektaklis – sekso pratybos, kurias Tailande turistams iš Rusijos rengė A.Vašukevič kolektyvas, iš tikrųjų nelegalios, o Tailando kalėjimai garsėja itin prastomis sąlygomis.

Tačiau įdomiausia tai, kad antradienį Tailande kaip tik lankėsi Rusijos saugumo tarybos vadovas N.Patruševas – vienas įtakingiausių pareigūnų Maskvoje. Oficialiai – aptarti rusų turistų saugumo.

„Scanpix“ nuotr./Nikolajus Patruševas
„Scanpix“ nuotr./Nikolajus Patruševas

Tad ar negali būti taip, kad A.Vašukevič užsitraukė net ne Tailando policijos, o O.Deripaskos ir jo bičiulių Kremliuje rūstybę?

O galbūt ne tik Kremliuje? Juk Aleksejus Navalnas, pasinaudodamas A.Vašukevič padarytais vaizdo įrašais, nuplėšė užuolaidas nuo akivaizdžių S.Prichodkos, O.Deripaskos ir D.Trumpo bendražygio P.Manaforto ryšių.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Paulas Manafortas
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Paulas Manafortas

JAV specialusis prokuroras Robertas Muelleris, tiriantis Rusijos kišimąsi į prezidento rinkimus ir galimus Kremliaus ryšius su D.Trumpo rinkimų kampanija, jau yra pateikęs P.Manafortui krūvą kaltinimų.

„Trūkstama dėlionės detalė“

„Aš esu vienintelė liudininkė ir trūkstama grandis sąsajoje tarp Rusijos ir rinkimų JAV – ilgą grandinę sudaro Olegas Deripaska, Prichodka, Manafortas ir Trumpas“, – tiesiogiai „Instagram“ transliuotame įraše, kuris, regis, buvo padarytas policijos autobusiuku keliaujant į nuovadą, kalbėjo A.Vašukevič.

„Mainais į JAV žvalgybos tarnybų pagalbą ir garantijas dėl mano saugumo esu pasiruošusi suteikti reikalingą informaciją Amerikai, Europai ar šaliai, kuri išlaisvins mane iš kalėjimo Tailande“, – pridūrė moteris.

A.Vašukevič, kuri pasiskundė, kad serga, nes miegoti ant grindų už grotų labai šalta, taip pat teigė, esą jau davė interviu JAV televizijai NBC. Pastaroji kol kas nepaskelbė interviu – jei jis iš tikrųjų vyko.

„Jei mes būsime sugrąžinti į Rusiją, mes mirsime kalėjime arba mus nužudys. Tai labai rimta, mes viską parodysime viešai. Amerika, prašome padėti ir neleisti Rusijai mūsų nužudyti“, – „Instagram“ parašė moteris.

1. Настя Рыбка заболела в тюрьме. 2 суток на холодном полу. Кровати нет. Врача не предоставляют. 3. Сегодня был суд. По суду выпустили под залог 6 человек включая Алекса Лесли и Андрея Покера. Они были счастливые с алексом и остальными. Их из суда свободных перевезли в иммиграцию. И в иммиграции сообщили что после суда несмотря на залог их лишили тайских виз. Так, Заплатив за каждого ололо ста тыс бати они получили 10 минут свободы при перевозке из одной тюрьмы в другую. Суд разрешил выйти под залог !!! Но видимо кто то спровоцировал тайскую иммиграцию лишить всех виз за несколько минут! В суде вины своей они не признали. Вина доказана не была. По статусу они должны были быть свободными ведь они невиновны и под залогом. 3. Теперь их держат в условиях ещё хуже. Бетонный пол. Нет кроватей. Еда только то что принесут. Врача к Насте не вызвали. Она отморозила почки похоже. Состояние очень плохое. По данным наших очевидцев кто то из русского консульства воздействовал на тайскую полицию. Настя рассказала что в тюрьме приходил человек от консульства и говорил насте и алексу что лучше им признать вину и лететь срочно в Россию. Настя считает что Россия стремится чтобы она сгнила в тайских тюрьмах из-за дела Навального и из-за интервью которое она давала журналисту НБС но оно ещё не вышло, если что то случиться с ней она сказала обратиться к нбс по поводу ее интервью. Пишем как есть с ее слов. Телефонов для связи у ребят нет. Настя думает, что все это из-за ее интервью и свидетельств по поводу дела Навального, и интервью журналистам США о том разговоре на яхте(записано со слов рыбки). Настя сегодня, пока ее перевозили из тюрьмы в тюрьму сумела одолжить телефон, провести трансляцию. Ей передали слова что депутаты гос думы хотят чтобы она сгнила в тюрьме в Тайланде, она ответила что - тех кто этого хочет возможно не любят женщины, желать зла любому человеку очень низко для госдумы РФ. И эти люди ее позорят. Настя официально через свою страницу в Инстаграмм попросила США о помощи выбраться из этой ситуации. И предоставить защиту и политическое убежище 10 репрессируемым членам команды которых Россия достала в Тайланде Просьба распространить слова Насти Рыбки

A post shared by Настя Рыбка (@nastya_rybka.ru) on

„Esu pasiruošusi parodyti trūkstamas dėlionės detales. <...> Jei surasite mane Tailando kalėjime ir aš dar būsiu gyva, mielai su jumis pasikalbėsiu“, – jau ne į JAV vyriausybę, o į amerikiečius žurnalistus kreipėsi A.Vašukevič.

Laiškas JAV konsulatui

Vėliau, paaiškėjus, kad rusams – jų iš viso buvo sulaikyta dešimt – gresia ekstradicija į tėvynę, A.Junko perdavė A.Kirilovo anglų kalba parašytą laišką JAV konsulatui Patajos kurorte, kuriame visų suimtųjų vardu paprašė politinio prieglobsčio Amerikoje.

alexlesley.com nuotr./Aleksandras Kirilovas
alexlesley.com nuotr./Aleksandras Kirilovas

„Mane represavo Rusija, nes dalyvavau Navalno tyrime. Remdamasis mūsų vaizdo įrašu, jis ištyrė ryšius tarp vicepremjero Prichodkos ir oligarcho Olego Deripaskos, ir kalbėjosi apie JAV ryšius su Rusija.

Dėl to kilo didelis politinis skandalas ir mes pabėgome iš Rusijos į Tailandą. Bet Tailande mus sučiupo policija ir dabar jie nori išsiųsti mus atgal į Rusiją.

Vienas Rusijos Valstybės Dūmos narys jau palinkėjo „Nastiai Rybkai“ ilgai pūti Tailande.

Mes prašome politinio prieglobsčio ir kad jūs mums kuo greičiau padėtumėte, nes turime JAV labai svarbios informacijos ir rizikuojame savo gyvybėmis. Dabar siunčiu jums šį laišką“, – padrika anglų kalba rašė A.Kirilovas, žinomas kaip „Alexas Leslie“.

Laiške priduriama, kad „panelė Nastia Rybka“ metus buvo O.Deripaskos meilužė ir kad ji turi nuotraukų ir vaizdo bei garso įrašų, neva įrodančių Rusijos vyriausybės nusikaltimus.

Kelis įrašus „Instagram“ A.Vašukevič skelbė ir trečiadienį. Viename jų moteris pareiškė, kad yra gabenama į kalėjimą Tailando sostinėje Bankoke. Vėliau „Dodž“ paskelbė, kad A.Vašukevič ir A.Kirilovas buvo atvežti į migrantų sulaikymo centrą Bankoke.

Stebėtojų teigimu, gali būti, jog N.Patruševas į Tailandą vyko ne užtikrinti, kad A.Vašukevič bus deportuota į Rusiją, o kaip tik pasirūpinti, kad ji ilgam pasiliktų kalėjime tolimoje Azijos šalyje.

Vienas Rusijos Valstybės Dūmos narys jau palinkėjo „Nastiai Rybkai“ ilgai pūti Tailande.

Neigia A.Navalno mestus įtarimus

Anksčiau A.Vašukevič skelbė, kad dieną, kai A.Navalnas paskelbė savąjį tyrimą apie O.Deripaską, S.Prichodką ir P.Manafortą jungiantį trikampį, ji buvo Dubajuje. O tada išvyko į Patają Tailande.

Ką atrado A.Navalnas? Vasario pradžioje jo komanda paskelbė tyrimą, atskleidusį, kad S.Prichodka galbūt gavo dosnų kyšį iš milijardieriaus O.Deripaskos.

Pastarasis magnatas figūruoja tyrime dėl Rusijos kišimosi į JAV rinkimus, nes turėjo ryšių su buvusiu D.Trumpo kampanijos vadovu P.Manafortu.

A.Navalnas ir jo Kovos su korupcija fondo (FBK) komanda išnagrinėjo būtent A.Vašukevič, tvirtinančios, kad turėjo romaną su O.Deripaska, paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“.

„Nastia Rybka“ pasivadinusi jauna moteris parašė knygą apie savo „eskorto merginos“ karjerą, o praėjusiais metais rusų televizijai pasakojo, kad viena modelių agentūra buvo ją pasamdžiusi, kad leistų laiką O.Deripaskos jachtoje.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Olegas Deripaska
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Olegas Deripaska

2016-aisiais instagrame ji pasidalijo keliais vaizdo įrašais, kuriuose matoma, kaip O.Deripaska savo jachtoje kalbasi su Rusijos vicepremjeru. Viename trumpame įraše magnatas A.Vašukevič pasakoja, kodėl Rusijos ir JAV santykiai yra labai prasti.

A.Navalnas, remdamasis viešais įrašais, padarė prielaidą, kad vicepremjeras O.Deripaskos jachtoje praleido kelias dienas, o iki jos buvo nuskraidintas milijardieriaus asmeniniu lėktuvu.

Kiek anksčiau FBK paviešino dokumentus, liudijančius, kad S.Prichodkai, ilgamečiam valstybės tarnautojui, neturinčiam didelių asmeninių pajamų, priklauso prabangi vila šalia Maskvos.

„Scanpix“ nuotr./Sergejus Prichodka (dešinėje)
„Scanpix“ nuotr./Sergejus Prichodka (dešinėje)

Reaguodamas į tyrimą S.Prichodka pavadino A.Navalną „politiniu lūzeriu“, o O.Deripaska, pareiškęs, kad „įtarimai neturi nieko bendra su realybe“, padavė A.Vašukevič į teismą dėl privatumo pažeidimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Narkotikų byla: 11 metų kalėjimo nuteistas ir pusantrų metų sėdėjęs verslininkas išteisintas

Aktualu

15min studijoje – į Klaipėdos merus pretenduojantys V.Grubliauskas ir S.Gentvilas

Aktualu

„Karšta“ diena JK: ar vyriausybė patvirtins „Brexit“ susitarimo projektą?

Aktualu

Šiurpi avarija Kauno rajone: žuvo dvi jaunos moterys, dar trys sunkiai sužeistos

Aktualu

Laisvės premiją siūloma skirti septyniems buvusiems partizanams

Aktualu

Smūgis mokytojų protestą nuvertinusiam premjerui: streikuos ir jo mokykla

Vardai

Martinavičiai nuo šiol – oficialiai nebe žmona ir vyras: „Jaučiuosi taip, lyg būtų mano gimtadienis“

Pasaulis kišenėje

Įtemptas vaizdas iš pilotų kabinos: kaip nutupdomas lėktuvas siaučiant audrai

Smurto randai

24sek

Palyginimų su A.Saboniu besikratantis L.Birutis atskleidė savo idealą

Aktualu

Sunaikinto Vyriausybės įrašo istorija: premjero patarėjas paslapčių neatskleidė

Vardai

„Dydžio (r)evoliucijos“ dalyve finale pasipiršo vaikinas: buvęs draugas ją paliko dėl svorio

Gazas

Nauja Vilniaus ambicija: kaip ateityje atrodys viena ilgiausių sostinės gatvių

Tiesiogiai Mokslas.IT

Stebėkite konferenciją „Build Stuff“ tiesiogiai!

Interviu 24sek

Dėjimais atsigavęs Martynas Echodas pabrėžė atsiskleisti trukdžiusį faktorių

Pasaulis kišenėje

Mažiausio Lietuvos miesto gyventoja: mes niekam nereikalingi

Vardai

Erika Vitulskienė pristatė naują savo mados namų plius dydžio kolekciją: pati tapo modeliu

Aktualu

„Pupytės“ mylimojo D.Bugavičiaus nužudymas Kaune: Airija išduos įtariamąjį estą

Aktualu

V.Pranckietis 15min studijoje pripažino galvojantis dalyvauti kitų metų rinkimuose

Aktualu

Konferencijoje „Žiniasklaida rytoj“ – žiniasklaidos verslo pokyčiai

Naujienos

Aktualu

Narkotikų byla: 11 metų kalėjimo nuteistas ir pusantrų metų sėdėjęs verslininkas išteisintas

Aktualu

Remigijus Šimašius ieško norinčių į rinkimų komitetą – tereikia užpildyti anketą

Verslas

15min studijoje – diskusija apie senojo Vilniaus oro uosto terminalo likimą

Aktualu

„Karšta“ diena JK: ar vyriausybė patvirtins „Brexit“ susitarimo projektą?

Aktualu

A.Širinskienė siūlo praplėsti komisijos tyrimą, bet opozicija mato dar vieną bandymą susidoroti

Aktualu

15min studijoje – į Klaipėdos merus pretenduojantys V.Grubliauskas ir S.Gentvilas

Aktualu

Šiurpi avarija Kauno rajone: žuvo dvi jaunos moterys, dar trys sunkiai sužeistos

Aktualu

Laisvės premiją siūloma skirti septyniems buvusiems partizanams

Smurto randai

Vardai

Reperis Ironvytas parduoda savo sporto klubą: „Patys kalti, kad nemokėjome konkuruoti“

Aktualu

Smūgis mokytojų protestą nuvertinusiam premjerui: streikuos ir jo mokykla

Vardai

Martinavičiai nuo šiol – oficialiai nebe žmona ir vyras: „Jaučiuosi taip, lyg būtų mano gimtadienis“

Pasaulis kišenėje

Įtemptas vaizdas iš pilotų kabinos: kaip nutupdomas lėktuvas siaučiant audrai

Tiesiogiai Mokslas.IT

Stebėkite konferenciją „Build Stuff“ tiesiogiai!

24sek

Palyginimų su A.Saboniu besikratantis L.Birutis atskleidė savo idealą

Vardai

„Dydžio (r)evoliucijos“ dalyve finale pasipiršo vaikinas: buvęs draugas ją paliko dėl svorio

Interviu 24sek

Dėjimais atsigavęs Martynas Echodas pabrėžė atsiskleisti trukdžiusį faktorių

Gazas

Nauja Vilniaus ambicija: kaip ateityje atrodys viena ilgiausių sostinės gatvių

Vardai

Erika Vitulskienė pristatė naują savo mados namų plius dydžio kolekciją: pati tapo modeliu

Pasaulis kišenėje

Mažiausio Lietuvos miesto gyventoja: mes niekam nereikalingi

Vardai

Ypatingos

06:20
04:06

Gera keliauti kartu

Konferencija „Žiniasklaida rytoj“

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Sveikata

Mamos prieš meningokoką

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie 15min