Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paviešintos asmeninės Muamaro Kadhafi šeimos nuotraukos

Muamaro Kadhafi šeima
Youtube.com nuotr. / Muamaro Kadhafi šeima
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Libijos sukilėliams šturmavus ilgamečio šalies diktatoriaus Muamaro Kadhafi būstinę Tripolyje, vedami smalsumo žmonės skubėjo pasižiūrėti, kaip gyveno juos per keturis dešimtmečius engęs lyderis. Didžioji dalis iš jų namo grįžo ne tuščiomis – iš buvusios M.Kadhafi tvirtovės jie nešėsi įvairius daiktus, turinčius bent menkiausią vertę.

Šiame pastatų komplekse lankėsi ir Jungtinių Valstijų laikraščio „New York Times“ fotografas Tyleris Hicksas. Jis taip pat sugrįžo ne tuščiomis – apgriautoje tvirtovėje T.Hicksas aptiko istorines ir niekada nematytas M.Kadhafi šeimos nuotraukas.

„Šiame pastatų komplekse apsilankę žmonės iš jo išeina nešini indais, knygomis ir įvairiais kitais daiktais, – CNN pasakojo fotografas. – Mačiau vyrą, iš pastato išėjusį su M.Kadhafi kepure.“

Fotografas pasakojo, kad atradęs nuotraukas jas parodė ne vienam žmogui – tiek sukilėliams, tiek civiliams – tikėdamasis, kad jam kas nors padės atpažinti šiose nuotraukose užfiksuotus asmenis. „Tačiau daugelis iš jų negalėjo pasakyti, kas tokie yra šiose nuotraukose. Visi įpratę matyti M.Kadhafi spaudžiant ranką su kitų šalių atstovais. Niekas iki šiol nematė tokių neoficialių nuotraukų“, – kalbėjo T.Hicksas.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min