15min be reklamos
2022 11 25, 22:22

Po J.Prigožino akibrokšto su kruvinu kūju, Estijos diplomatijos vadovo reakcija: paruošė antrankius

Estijos užsienio reikalų ministras Urmas Reinsalu sureagavo į Jevgenijaus Prigožino akibrokštą, kai Europos Parlamentui pareiškus ketinimą įtraukti privačią Rusijos karinę bendrovę „Wagner“ įtraukti į teroristinių organizacijų sąrašą, jos įkūrėjas pademonstravo kūjį su „kraujo“ pėdsakais.
Urmas Reinsalu
Urmas Reinsalu / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Estijos užsienio reikalų ministras Urmas Reinsalu tviteryje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame teigia, kad „Wagner“ įkūrėjui J.Prigožinui taip pat paruošta „dovana“ – antrankiai, kurie šio Vladimiro Putino rėmėjo lauks Hagos tribunole, kur jis bus baudžiamas už nusikaltimus prieš Ukrainos žmones.

Rusijos verslininkas J.Prigožinas, žinomas kaip privačios karinės kompanijos „Wagner“ įkūrėjas, šią savaitę pademonstravo smuiko dėklą, kuriame buvo kūjis su išgraviruotu „Wagner“ logotipu ir „kraujo“ pėdsakais.

Apie tai pranešė Rusijos propagandistai, remdamiesi J.Prigožinui priklausančios bendrovės „Konkord“ spaudos tarnyba.

Taip neadekvačiai vienas iš Rusijos prezidento Vladimiro Putino pakalikų sureagavo į Europos Parlamento narių ketinimą įtraukti į teroristinių organizacijų sąrašą jo ginkluotų nusikaltėlių grupę, dalyvaujančią kare Ukrainoje, Sirijoje ir Šiaurės Afrikoje.

J.Prigožinas kruviną kūjį smuiko dėkle pavadino „informaciniu pranešimu“ dėl Europos Parlamento paleidimo.

J.Prigožinas nusprendė pademonstruoti kūjį „Cyber ​​​​Front Z“ biure, kuris yra Sankt Peterburgo „Arsenal“ gamykloje. Tai Rusijos propagandistų bendruomenė, kuri palaiko karą Ukrainoje.

Vietinių leidinių teigimu, šio „trolių fabriko“ finansavimu rūpinasi J.Prigožinas ir pabėgusio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus sūnus Oleksandras Janukovyčius.

Anksčiau internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame esą užfiksuota užverbuoto Rusijos nuteistojo, kovojusio „Wagner“ grupuotėje, egzekucija. Vaizdo įraše rodyta, kad jo galva buvo sudaužyta kūju.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min