Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pusnuogė nuotraukoms pozavusi „ministrė“ Irina Filatova reikalauja dar vienos mirties bausmės

„Luhansko Liaudies Respublikos“ ministrė Irina Filatova.
"Vkontakte" nuotr. / „Luhansko Liaudies Respublikos“ ministrė Irina Filatova.
Šaltinis: 15min
0
A A

Irina Filatova, prisistatanti „Luhansko liaudies respublikos“ kultūros ministre, reikalauja dar vienos mirties bausmės. Šįkart, kaip rašo Tvn24.pl, tokios žiaurios bausmės „nusipelnė“ Luhansko gyventoja, kuri kapinėse „bandė iškviesti Ukrainos sukilėlių armijos vadų dvasias, tarp jų – ir Romano Šuchevičiaus“. Visiškai neseniai I.Filatova reikalavo mirties bausmės Ukrainos rašytojai, dainininkei, žurnalistei ir televizijos laidų vedėjai Irenai Karpai.

„Sužinojau, kad spalio 14-osios naktį, kai banderovcų chunta mini Ukrainos sukilėlių armijos dieną, pilietė K.J. apsilankė Luhansko kapinėse ir atliko apeigas, kuriomis norėjo susilpninti „Luhansko liaudies respublikos“ valstybingumą ir pakenkti jos pilietės sveikatai“, – parašė I.Filatova savo pareiškime tos pačios „Luhansko liaudies respublikos“ vidaus reikalų ministrui.

Pilietė K.J. apsilankė Luhansko kapinėse ir atliko apeigas, kuriomis norėjo susilpninti „Luhansko liaudies respublikos“ valstybingumą, – parašė I.Filatova.

Šita moteris, pasak I.Filatovos, bandė iškviesti „banderovcų lyderio R.Šuchevičiaus dvasią“. O kaimynai esą liudijo, kad ji remia Kijevo chuntą ir yra nusiteikusi prieš „Luhansko liaudies respubliką“ ir Donbasą.

„Luhansko liaudies respublikos“ kultūros ministre save vadinanti I.Filatova reikalauja okultizmu kaltinamai moteriai skirti bausmę „pagal karo teisę, neatmetant ir mirties bausmės sušaudant“. Šį pareiškimą socialiniame tinkle persipublikavo žmogaus teisių gynėjas, Luhansko gyventojas, neremiantis teroristų, Nikolajus Kozlovas.

Vos prieš savaitę I.Filatova reikalavo sušaudyti ir I.Karpą, nes neva ši menininkė pasityčiojo iš jos savo animaciniame filme. I.Filatova išgarsėjo, kai internete paplito jos nuotraukos, kuriose ji pozuoja pusnuogė, su alkoholio buteliu, greitkelyje. Taip pat ji užfiksuota su ginklu rankose žeminančiame Ukrainos karių, pakliuvusių teroristams į nelaisvę, „parade“ rugpjūtį.

„Luhansko liaudies respublikos“ atstovai yra viešai atsižadėję I.Filatovos, tvirtindami, kad ji nėra „jokia kultūros ministrė“.

„Scanpix“/AFP, „Reuters“ nuotr./Donecke separatistai Ukrainos nepriklausomybės dieną surengė ukrainiečių belaisvių „paradą“
„Scanpix“/AFP, „Reuters“ nuotr./Irina Filatova Ukrainos nepriklausomybės dieną surengtame ukrainiečių belaisvių „parade“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min