Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos žiniasklaida apie mirtiną susišaudymą Slovjanske pranešė dar prieš jam įvykstant

„Lifenews“ reportažas internete pasirodė anksčiau nei jis įvyko
„Lifenews“ reportažas internete pasirodė anksčiau nei jis įvyko
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos žurnalistai naujienas apie mirtiną susišaudymą, kuris sekmadienio naktį kilo Slovjansko mieste, pranešė anksčiau, nei jis įvyko. Tai dar labiau sustiprino įtarimus, kad keturių žmonių žūtis – Rusijos provokacija, rašo TSN.ua.

Rusijos televizijos kanalas „Lifenews“, kuris nuolat praneša apie įvykius Ukrainoje, ir juos nuolat nušviečia iš separatistams ir Rusijos diversantams palankios pusės, apie šūvius ir keturių žmonių žūtį pranešė balandžio 19 dieną – nors iš tikrųjų susišaudymas įvyko balandžio 20-osios naktį.

Balandžio 19-ąją į „Youtube“ portalą įkeltame reportaže reporteris telefonu pranešė, kad prie kelio užtvaros netoli Slovjansko miesto kilo susišaudymas. Jo teigimu, šūviai buvo paleisti maždaug 1-1.30 val. nakties. Pasak Ukrainos Vidaus reikalų ministerijos, kruvini neramumai kilo balandžio 20-osios naktį 2.20 val.

Separatistai po susišaudymo pareiškė, kad tai – nacionalistinės organizacijos „Pravyj sektor“ darbas. Ukrainos miesto Slovjansko separatistų vadas, „liaudies meru“ pasiskelbęs Viačeslavas Ponomariovas Rusijos prezidento Vladimiro Putino paprašė įvesti kariuomenę į tris Ukrainos regionus ir apsaugoti juos nuo „fašistų ir imperialistų“, kurie, jo žodžiais, neša mirtį.

„Pravyj sektor“ tvirtina, kad incidentas – Rusijos surežisuota provokacija. Ukrainos pareigūnai, atliekantys tyrimą įvykio vietoje, teigia, kad Slovjanske naktį į sekmadienį neveikė nei viena Ukrainos organizacija. 

Ukrainos pareigūnų teigimu, įvykio vietoje buvo tik separatistai ir kriminalinio pasaulio atstovai. Šis įvykis vertinamas kaip išpuolio inscenizacija, siekiant didinti įtampą regione. 

Ukrainiečiai internete ir pasišaipė iš separatistų „įrodymų“ – įvykio vietoje rastų „Pravyj sektor“ lyderio vizitinių kortelių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min