Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 7d. 22:43

Satanistų statulos Oklahomoje vizija – dviejų metrų Šėtonas, kuriam galima pasėdėti ant kelių

Statula Šėtonui
Šėtono šventyklos vizualizacija / Statula Šėtonui
Gruodžio mėnesį Niujorke veikianti organizacija, pasivadinusi Šėtono šventykla, paskelbė siekianti, kad šalia Oklahomos kapitolijuje pastatyto paminklo Dešimčiai Dievo įsakymų atsirastų ir Nelabojo statula. Pirmadienį ši grupė pagaliau pristatė, kaip ta statula turėtų atrodyti.

Daugiau nei 2 metrų Šėtono skulptūra būtų ir didesnė, ir dvigubai brangesnė nei paminklas Dešimčiai Dievo įsakymų. Pastaroji kainavo 10 tūkst. JAV dolerių.

Satanistai siūlo, kad šalia Oklahomos kapitolijaus atsirastų statula Bafometui ožio galva, kurį iš abiejų pusių suptų vaikai, o ant Šėtono kelių galėtų pasėdėti visi norintys. JAV žiniasklaida piktdžiugiauja, kad statula yra ir visiškai estetiška, ir maksimaliai įžeidžia jautrius krikščionis.

Šėtono šventyklos vizualizacija/Statula Šėtonui
Šėtono šventyklos vizualizacija/Statula Šėtonui

Šėtono šventyklos atstovas Lucienas Greaves'as išplatino pranešimą spaudai, kuriame teigiama, kad Bafometas būtų „švyturys, kviečiantis užjausti ir suprasti visus gyvus sutvėrimus“. „Statula taip pat turėtų ir praktinę funkciją – bet kokio amžiaus žmonės galėtų pasėdėti ant Šėtono kelių tam, kad atrastų įkvėpimą ir apmąstytų gyvenimą“, – skelbia Šėtono šventykla.

„Jie tvirtino, kad nori būti atviri įvairiems paminklams, – iškart po idėjos pasiūlymo yra sakęs L.Greaves'as. – Ir mums atrodo, kad tai tobula proga patikrinti jų nuoširdumą.“

L.Greaves'as ir teisės ekspertai tvirtina, kad JAV konstitucija neleidžia išskirti ir remti vienos konkrečios religijos. Tad jei valstijos valdžios rūmuose yra paminklas vienai tikybai, privaloma leisti juos pasistatyti ir kitoms.

Per šias Kalėdas įvairios religiją pašiepiančios grupės Floridoje prašė leidimų pastatyti alternatyvias šventines instaliacijas valstijos rūmuose, kuriuose buvo leista įkurti Prakartėlę. Floridos valdžia, vengdami kaltinimų veidmainiškumu, leidimus davė, tad šalia Jėzaus gimimo scenos atsirado Festivus stiebas iš alaus skardinių ir rankų darbo Skraidantis Spageti Monstras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min